تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] علاقه مندان به شرکت در بخش مسابقه نمایشنامه نویسی سومین سوگواره هنرهای نمایشی و آئین های مذهبی «خمسه» می توانند تا ۱۲ آبان ماه آثار خود را به دبیرخانه این سوگواره ارسال کنند. به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی سومین سوگواره «خمسه»، بخش مسابقه نمایشنامه‌نویسی با هدف تولید متون نمایشی مناسب و […]

[ad_1]

علاقه مندان به شرکت در بخش مسابقه نمایشنامه نویسی سومین سوگواره هنرهای نمایشی و آئین های مذهبی «خمسه» می توانند تا ۱۲ آبان ماه آثار خود را به دبیرخانه این سوگواره ارسال کنند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی سومین سوگواره «خمسه»، بخش مسابقه نمایشنامه‌نویسی با هدف تولید متون نمایشی مناسب و در راستای موضوعات سوگواره با اولویت آثار و مضامین و شخصیت‌های معاصر و تأثیر فرهنگ دینی و معنویت در زندگی اجتماعی برگزار خواهد شد.

۵ اثر توسط شورای داوری انتخاب و دیپلم افتخار، لوح تقدیر و جایزه نقدی به ترتیب اولویت به برگزید‌گان اهدا خواهد شد. همچنین آثار برگزیده در قالب مجموعه نمایشنامه منتخب خمسه به چاپ خواهد رسید. شرکت در مسابقه به ‌منزله پذیرش واگذاری حق چاپ اثر توسط ستاد سوگواره خواهد بود.

جوایز بخش نمایشنامه نویسی سوگواره هنرهای نمایشی «خمسه» به ترتیب بدین شرح است:

اثر برتر ۵ سکه ، جایزه دوم ۳ سکه ، جایزه سوم ۲ سکه، آثار برتر در یک کتاب توسط سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به چاپ می رسد.

این بخش به صورت سراسری برگزار می شود و نویسندگان و نمایشنامه نویسان کشور می توانند آثار خود را تا ۱۲ آبان به دبیرخانه سوگواره به نشانی تهران، شهرک غرب، خیابان ایران زمین شمالی، فرهنگسرای ابن سینا ارسال کنند.

سومین سوگواره هنرهای نمایشی و آئین های مذهبی «خمسه» به دبیری علی اصغر خسروی در محرم و صفر برگزار می‌شود.

۵۰۲۵۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس