تاریخ انتشار: ۲۶ مرد ۱۳۹۴
با 23.05 سال

۱۰ بازیکن ایرانی تیم فوتبال پرسپولیس که در بازی پرسپولیس برابر سپاهان به میدان آمدند سازنده جوان ترین تیم همه ادوار تاریخ پرسپولیس را ساختند.

به گزارش گذار نیوز، پرسپولیس در بازی برابر سپاهان به جز ۳ مرد خارجی خود، از ۱۰ بازیکن ایرانی بهره برد. این افراد امید عالیشاه، ایمان صادقی، رامین رضائیان، علی علیپور، فرشاد احمدزاده، کمال کامیابی‌نیا، محمد انصاری، مهدی طارمی، مهرداد کفشگری و وحید حیدریه بودند.

در این جمع کفشگری مسن تر بود (۲۸ سال و ۳ ماه)، کامیابی‌نیا با ۲۶ سال و ۷ ماه دومین نفر بود. سومین مرد مسن پرسپولیس رامین رضائیان با ۲۵ سال و ۵ ماه بود. نفر بعدی محمد انصاری با ۲۳ سال و ۱۰ ماه، عالیشاه و ایمان صاقدی با ۲۳ سال و ۷ ماه، مهدی طارمی با ۲۳ سال و یک ماه، فرشاد احمدزاده با ۲۲ سال و ۱۰ ماه، وحید حیدریه با ۲۲ سال و ۷ ماه و علی علیپور با ۱۹ سال و ۹ ماه بودند.

میانگین سنی یاران پرسپولیس برابر سپاهان ۲۳ سال و ۵ صدم بوده است. البته ۳ خارجی پرسپولیس، مایکل اومانا (۳۲ سال و ۱۰ ماه)، ریکاردو (۲۸ سال و یک ماه) و لوکا ماریچ (۲۸ سال و یک ماه) سن داشتند اما میانگین یاران ایرانی تیم پرسپولیس کمترین اندازه تاریخ خود را داشت.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس