تاریخ انتشار: ۱۸ مرد ۱۳۹۵

[ad_1]  گوریکا سینگ، شناگر نپالی که با ۱۳ سال سن جوان‌ترین ورزشکار المپیک ریو به حساب می‌آید توانست در مسابقه ۱۰۰ متر کرال پشت روز گذشته (یکشنبه) در گروه خود اول شود، البته او از ادامه مسابقات بازماند. به‌ گزارش ایلنا و به نقل از سایت المپیک، گوریکا سینگ که در بین ۱۰ هزار ورزشکار […]

[ad_1]

 گوریکا سینگ، شناگر نپالی که با ۱۳ سال سن جوان‌ترین ورزشکار المپیک ریو به حساب می‌آید توانست در مسابقه ۱۰۰ متر کرال پشت روز گذشته (یکشنبه) در گروه خود اول شود، البته او از ادامه مسابقات بازماند.

به‌ گزارش ایلنا و به نقل از سایت المپیک، گوریکا سینگ که در بین ۱۰ هزار ورزشکار ریو جوان‌ترین فرد به حساب می‌آید توانست در گروه خود در بین سه نفر اول شود.

 او در این باره گفت: بسیار هیجان انگیز بود که بالا را نگاه کردم و رکوردم را بر روی برد دیدم. من با مربی‌ام از طریق تلفن تماس داشتم. او به من پیام می‌فرستاد و راهنمایی‌ام می‌کرد.

سینگ که سال گذشته در زمان زلزله نپال در این کشور حضور داشت از این حادثه جان سالم به در برد. او درباره این مساله نیز ، اظهار کرد: خوشحالم که از آن زلزله وحشتناک نجات پیدا کردم و توانستم این جا باشم. خوشحالم که توانستم باعث افتخار کشورم باشم.

وی که از دیدن یکی از قهرمانان شنا که طرفدار اوست در ریو به وجد آمده بود درباره این اتفاق، گفت: وقتی داشتم تمرین می‌کردم، متیچ لارکین را دیدم. او در تمرینات در لاین کناری من بود. تلاش کردم با او حرف بزنم، اما هیچ کلمه‌ای از دهانم خارج نشد.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس