تاریخ انتشار: ۲۴ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا از دهدشت، عدل هاشمی‌پور در دیدار با وزیر اطلاعات دولت یازدهم در کهگیلویه، اظهارداشت: جوانان کهگیلویه بزرگ در بازی سیاست خمیر شده‌اند و دولت باید برای نجات آنان تدابیر ویژه‌ای بیندیشد. وی از تعطیلی پروژه‌های متعدد رها شده از دولت‌های گذشته در کهگیلویه بزرگ اظهار گله‌مندی کرد و یادآورشد: […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا از دهدشت، عدل هاشمی‌پور در دیدار با وزیر اطلاعات دولت یازدهم در کهگیلویه، اظهارداشت: جوانان کهگیلویه بزرگ در بازی سیاست خمیر شده‌اند و دولت باید برای نجات آنان تدابیر ویژه‌ای بیندیشد.


وی از تعطیلی پروژه‌های متعدد رها شده از دولت‌های گذشته در کهگیلویه بزرگ اظهار گله‌مندی کرد و یادآورشد: پروژه‌های چون سیمان سپو و پتروشیمی که می‌تواند تحول اقتصادی خوبی در منطقه ایجاد کند سال‌هاست به حال خود رها شده بودند.


این نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: پتروشیمی دهدشت بیش از ۱۲ سال است که بحال خود رها شده در حالی‌که با راه‌اندازی آن می توان ۳۰۰ فرصت شغلی ایجاد کرد.


هاشمی‌پور از برگزاری نشست‌های مستمر برای فعال کردن این پروژه‌ها خبرداد و خاطرنشان کرد: یقین بدانید اگر دولت فکری به حال این فعال شدن این پروژه‌ها نکند و به داد جوانان این دیار نرسد آتش زیرخاکستر شکل گرفته است.


وی گفت: جوانان کهگیلویه بزرگ بین جریان‌های سیاسی چپ و راست خمیر شده‌اند و دولت تدبیر باید تدبیر ویژه‌ای برای جوانان و مردم منطقه بیندیشد.


نماینده گهگیلویه بزرگ با اظهار نگرانی خود از وضعیت بیکاری در حوزه انتخابیه‌اش، تصریح کرد: یقین بدانید که آه این ملت بویژه جوانان منطقه، جریان‌های سیاسی چپ و راست را می‌گیرد.


هاشمی‌پور یکی از مهمترین راهکارهای نجات کهگیلویه بزرگ از وضعیت موجود و آینده را سرمایه‌گذاری دولت و سازمان‌های شبه دولتی برشمرد.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس