تاریخ انتشار: ۲۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] تیم‌ملی جودوی پسران ایران با کسب دو طلا، یک نقره و سه برنز پس از ازبکستان و کره جنوبی در سکوی سوم رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا در هندوستان قرار گرفت. به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون جودو و کوراش، هفدهمین دوره رقابت‌های جودوی قهرمانی جوانان آسیا که از روز گذشته […]

[ad_1]

تیم‌ملی جودوی پسران ایران با کسب دو طلا، یک نقره و سه برنز پس از ازبکستان و کره جنوبی در سکوی سوم رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا در هندوستان قرار گرفت.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون جودو و کوراش، هفدهمین دوره رقابت‌های جودوی قهرمانی جوانان آسیا که از روز گذشته با حضور ۱۶۵ جودوکار از ۲۱ کشور در شهر گوچی هندوستان جریان داشت با درخشش کم نظیر و فوق العاده جوانان جودوکار ایران همراه بود و تیم پسران ایران موفق شد با کسب دو مدال زرین طلا ، یک مدال نقره و سه مدال برنز بر سکوی سوم آسیا قرار گیرد.


در این رقابتها ازبکها با ۳ طلا- ۲ نقره و ۲ برنز اول شدند ، کره جنوبی با ۲ طلا، ۲ نقره و سه برنز در سکوی دوم ایستاد، شاگردان محمد منصوری در تیم جمهوری اسلامی ایران با ۲ طلا، یک نقره و سه برنزدر سکوی سوم قرار گرفتند و قزاقها هم با یک طلا، یک نقره و ۳ برنز در مکان چهارم جای گرفتند.


تیم ملی دختران جوان کشورمان در این رقابت ها یک مدال برنز توسط زهرا باقری به دست آورد.


مدال بگیران جوانان ایران به قرار زیر هستند:


 


محمد رشنو نژاد (طلا)


رامین صفویه (طلا)


علیرضا خجسته (نقره)


مهدی فتحی پور (برنز)


سبحان رسولی (برنز)


زهرا باقری(برنز)


اما در رده نوجوانان زیباترین مدال را مریم بربط در رده بانوان گرفت. مریم بربط شیردختر همدانی تیم دختران مدال نقره را از آن خود کرد و ۴ مدال برنز پسران نوجوان نیز توسط رضا پارسا پور- مجید وحید بریمانلو- مهدی برغمدی و یاسین تقوی بدست آمد.


کاروان پرافتخار جودوکاران ایران طی دونوبت فردا عصر (ساعت ۱۷) و سه شنبه همین ساعت وارد میهن عزیزمان خواهند شد.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس