تاریخ انتشار: ۰۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون وزیر آموزش ‌و پرورش گفت: راه و مسیر شهدا را برای همه روشن و تبیین کنیم و نسل‌های حاضر و جوانان را با اهداف، آرمان‌ها و رشادت‌های شهیدان بیشتر آشنا کنیم. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه ایلام، علی زرافشان در دیدار با خانواده شهید «لطفعلی مرادحاصلی» در روستای زنجیره علیا […]

[ad_1]

معاون وزیر آموزش ‌و پرورش گفت: راه و مسیر شهدا را برای همه روشن و تبیین کنیم و نسل‌های حاضر و جوانان را با اهداف، آرمان‌ها و رشادت‌های شهیدان بیشتر آشنا کنیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه ایلام، علی زرافشان در دیدار با خانواده شهید «لطفعلی مرادحاصلی» در روستای زنجیره علیا از توابع شهرستان چرداول اظهار کرد: مسیر پیشرفت و تعالی کشور در تأسی از آرمان‌های والای شهیدان و تداوم راه و سیره این اسوه‌های ایثار و شجاعت است.

وی با بیان اینکه حامل سلام ویژه دکتر روحانی رئیس‌جمهوری و علی‌اصغر فانی وزیر آموزش ‌و پرورش برای مردم شهرستان چرداول و خاصه خانواده شهدای گران‌قدر هستم، افزود: دولت یازدهم سرکشی از خانواده‌های معظم شهدا به ‌عنوان یک سنت حسنه وظیفه و بر خود واجب می‌داند و همه مسئولان و مدیران را بر الگو گیری از راه شهدا سفارش می‌کند.

معاون وزیر آموزش ‌و پرورش با اشاره به اینکه یکی از وصیت‌های ارزشمند امام خمینی(ره) این است که نگذارید یاد و خاطره شهدا فراموش شود، تصریح کرد: باید راه و مسیر شهدا را برای همه روشن و تبیین کنیم و نسل‌های حاضر و جوانان را با اهداف، آرمان‌ها و رشادت‌های شهیدان بیشتر آشنا کنیم چون جوانان تشنه فرهنگ ایثار و رشادت هستند.

وی ادامه داد: بازگشت پیکر شهید مرادحاصلی پس از سال‌های زیاد و استقبال باشکوه مردم استان ایلام، حامل پیام بزرگ دفاع از ارزش‌ها و حس دفاع از خاک و وطن برای دانش‌آموزان و نسل حاضر است.

در ادامه حسین کلانتری، معاون سیاسی، امنیتی استاندار ایلام اظهار کرد: مقام معظم رهبری می‌فرمایند «زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست» که جامعه و جوانان امروز این کلام گهربار را به‌عنوان یک مسئولیت بزرگ بر دوش خود احساس می‌کنند. 

وی با بیان اینکه کشور در مسیر پیشرفت است و این تعالی و اقتدار به‌واسطه ایستادگی ملت و ادامه دادن راه شهدا و تجلیل از ایثار و از خودگذشتگی خانواده معظم شهدا است، افزود: با هدایت‌های مقام معظم رهبری و تدابیر ارزشمند رئیس‌جمهور و دولتمردان در سخت‌ترین شرایط ممکن چرخ‌های کشور می‌چرخد و مملکت در مسیر پیشرفت و شتاب است و خللی برای حرکت در این مسیر وجود ندارد.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس