تاریخ انتشار: ۲۲ آبا ۱۳۹۴

برجام یک مقدمه و بستر است و نفس مذاکرات پرستیژ ایران در نظام بین الملل را بالا برد.ما اصل را باید بر این بگیریم که می خواهند نفوذ کنند و ما هم متقابلا باید راه های نفوذ را ببندیم.

به گزارش “گذارخبر” دکتر جواد اطاعت با حضور در نمایشگاه مطبوعات و در بازدید از غرفه “گذارخبر” با اشاره به فعالیت نمایشگاه مطبوعات گفت:حضور فعالین رسانه و سیاسی بسیار چشمگیر وپر رونق است.تحریم برخی رسانه ها هم نوعی فعالیت سیاسی است.ما دو نوع فعالیت سیاسی داریم یکی سلبی و دیگری اثباتی ولی ما ترجیح می دهیم از نوع اثباتی آن استفاده کنیم.

وی ادامه داد:برجام یک مقدمه و بستر است و نفس مذاکرات پرستیژ ایران در نظام بین الملل را بالا برد.ما اصل را باید بر این بگیریم که می خواهند نفوذ کنند و ما هم متقابلا باید راه های نفوذ را ببندیم.

این نماینده ادوار مجلس در رابطه با سیاست داخلی دولت گفت:دولت بخش عمده از زمان خود را برای برجام صرف کرده و بعد از این موضوع بزرگترین اولویت دولت باید سیاست داخلی باشد.

اطاعت گفت:اصلاح طلبان در عرصه اجتماعی وضعیت خوبی دارند.در حوزه  سیاسی هم با رهبری آقای خاتمی اصلاح طلبان از یک بلوغ خوبی برخوردار شده اند.تجربه گذشته آموخته است که باید ید واحد باشند که موفق شوند.آقای ناطق نپذیرفته که در انتخابات حضور داشته باشند.البته ما نیز باید تلاش کنیم که جناح مقابل هم با گزینه های معتدل و عاقل خود برای انتخابات حضور پیدا کند.

وی در پایان گفت:مقدمات برای کاندیداتوری را فراهم کرده ام و از مسئولیتی که داشتم استعفاء دادم.اما هنوز برای شرکت در انتخابات نیاز به مشورت با بزرگان را دارم.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس