تاریخ انتشار: ۰۷ ارد ۱۳۹۵
کریمی‌اصفهانی:

یک فعال سیاسی اصولگرا می گوید امروز شرایط به نحوی است که جواب اشتباهات دولت گذشته را دولت فعلی و نظام باید بدهند.

به گزارش “گذارنیوز” احمد کریمی اصفهانی فعال سیاسی اصولگرا  در خصوص غرامت ۲ میلیارد دلاری که آمریکا از دارایی‌های ایران برداشته است گفت: با توجه به افکار عمومی، دنیا متوجه شده که  آن کسی که در اصل قراردادها و پیمان‌ها عهدشکنی می‌کند،آمریکا است.

وی با بیان اینکه آمریکا خوی درنده دارد، خاطرنشان کرد: آمریکایی‌ها هیچ‌زمان پایبند به موازین قراردادها نیستند. همانطور که در اسناد و مدارک موجود است موضوعاتی مانند مسئله‌موشکی ایران را که مطرح می‌کنند اصلا در بحث مذاکره نبوده است.

کریمی اصفهانی ادامه داد: مسئله موشکی موضوع دفاعی و داخلی کشورها است که اکنون به عنوان بهانه مطرح می‌کنند. آن چیزی که مهم است و تمام دنیا هم می‌داند این است که اگر قرار باشد غرامتی پرداخت شود، این آمریکا است که در هر جنایتی که در جهان رخ می‌دهد، به صورت مستقیم و غیرمستقیم در پشت پرده آن حضور دارد.

وی افزود: جنگی که ۸ سال علیه ما تحمیل شد؛ این همه خسارت دادیم و اگر قرار باشد غرامتی پرداخت شود باید از سوی آنان باشد.

احمدکریمی اصفهانی ادامه داد: ایران حتما در مقابل این حرکت ایستادگی می‌کند و حق خودش را می‌گیرد. آمریکا با این حرکت نامعقولی که حکمی را در دادگاه داخی صادر و اجرا کرده است به مثابه یک راهزن در این قضیه عمل کرده است.

این عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: به نظرم قبل از اینکه این موضوع را تبدیل به یک جنجال داخلی کنیم، باید بدانیم یک دشمن مشترک بیرونی داریم. همه ما بجای اینکه بر سر همدیگر فریاد بزنیم که چه کسی مسبب این موضوع است، باید این فریاد را بر سر آمریکا که این کار را انجام داده است بزنیم.

احمدکریمی اصفهانی با بیان اینکه این موضوع به سهل انگای در دولت گذشته برمی‌گردد، خاطرنشان کرد: حرف در این رابطه بسیار است، آقای روحانی شاید مشکلاتی را داشته باشد اما چندین برابر آن را احمدی‌نژاد نسبت به آقای روحانی دارد. سهل انگاری‌ها را قبول داریم و برای این پول زودتر از این‌ها باید اقدام می‌شد تا اکنون شاهد این مسائل نباشیم.

این فعال سیاسی اصولگرا با اشاره به مشکلاتی که در راستای اشتباهات دولت گذشته ایجاد شد، افزود: مشخص نیست تا ۲۰ سال دیگر هم این مشکلات حل شود. امیدواریم روزی برسد که مشکلاتی که دولت قبل برای این کشور به بار آورد برای مردم مشخص شود. احمدی نژاد با کارهایی مانند دادن پرداخت یارانه توانست طرفدارانی را برای خود جذب کند، اما این موضوع برای مستضعفین هم مفید نبوده است.

عضو جبهه پیروان با بیان اینکه مشکلات دولت احمدی‌نژاد گریبان مجلس و دولت فعلی را گرفته است، یادآور شد: دولت قبل کاری کرده است اکنون که مجلس می‌خواهد یارانه افرادی را که تمکن مالی دارند حذف کند، با مشکل مواجه شود. البته در بحث یارانه ها خود آقای احمدی نژاد نیز اعلام کرده بود که کاری می‌کنم کسی به راحتی نتواند آن را لغو کند. البته درست هم گفت. امروز شرایط به نحوی است که جواب این اشتباهات را دولت فعلی و نظام باید بدهند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس