تاریخ انتشار: ۰۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] نماینده تایباد در مجلس گفت: غرب آسیا امروز تشنه دموکراسی و تعیین سرنوشت ملت‌هاست. به گزارش ایسکانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، “جلیل رحیمی جهان‌آبادی” نماینده تایباد و تربت‌جام در مجلس شورای اسلامی، در نطق میان دستور صحن علنی امروز(۹شهریور ماه) مجلس، با اشاره به اینکه منطقه غرب آسیا با مشکل دموکراسی مواجه […]

[ad_1]

نماینده تایباد در مجلس گفت: غرب آسیا امروز تشنه دموکراسی و تعیین سرنوشت ملت‌هاست.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، “جلیل رحیمی جهان‌آبادی” نماینده تایباد و تربت‌جام در مجلس شورای اسلامی، در نطق میان دستور صحن علنی امروز(۹شهریور ماه) مجلس، با اشاره به اینکه منطقه غرب آسیا با مشکل دموکراسی مواجه است، عنوان داشت: غرب آسیا امروز تشنه دموکراسی و تعیین سرنوشت ملت‌هاست.

وی با اشاره به اینکه به لطف رهبری، مردم، نیروهای مسلح و دولت، جمهوری اسلامی آرام و استوار است، گفت: برای آنکه به سند چشم‌‎انداز بیست‌ساله برسیم، نیازمند اجماع داخلی هستیم.

نماینده تایباد و تربت‌جام در مجلس شورای اسلامی گفت: ما خواستار تشکیل منطقه آزاد تجاری تایباد برای توسعه صادرات به افغانستان و هند هستیم؛ چراکه این دروازه، اکنون مسدود شده و باید مورد توجه قرار بگیرد.

رحیمی جهان‌آبادی، با اشاره به اینکه لازم است حوزه انتخابیه تربت‌جام و تایباد، نماینده‌های بیشتری داشته باشد، تصریح کرد: تبدیل بخش صالح‌آباد و زورآباد به شهرستان، باید مورد توجه قرار بگیرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: باید همه قومیت‌ها و مذاهب در سرنوشت کشور ایفای نقش کنند.

۲۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس