تاریخ انتشار: ۱۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: مگر فردوسی‌پور نمی‌گوید کسی هیات مدیره بارسلونا و رئال را نمی‌شناسد پس شما هم ما را به مردم نشناسانید. به گزارش ایلنا، شهاب جهانیان رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال بعد از خروج از نشست هیات‌مدیره و در حالی که اصلا تمایل نداشت صحبت کند به خبرنگاران گفت: شما […]

[ad_1]

رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: مگر فردوسی‌پور نمی‌گوید کسی هیات مدیره بارسلونا و رئال را نمی‌شناسد پس شما هم ما را به مردم نشناسانید.

به گزارش ایلنا، شهاب جهانیان رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال بعد از خروج از نشست هیات‌مدیره و در حالی که اصلا تمایل نداشت صحبت کند به خبرنگاران گفت: شما لطفا اعضای هیات مدیره را به مردم نشناسانید.


وی افزود: آقای عادل فردوسی‌پور که می‌گوید هیات‌مدیره بارسلونا و رئال مادرید را کسی نمی‌شناسد حرف درستی می‌زند. ما هم می‌خواهیم هیچ کس ما را نشناسد.


وی وقتی با سوال خبرنگاران مبنی بر اینکه پس چگونه بعد از پایان جلسه افتخاری پایین نیامده تا پاسخگو باشد، گفت: من از زحمات شما تشکر می‌کنم و آقای افتخاری هم پاسخگوی شما هستند فقط از شما می‌خواهم با سخنگو صحبت کنید تا اعضای هیات‌مدیره را مردم نشناسند.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس