تاریخ انتشار: ۳۱ خرد ۱۳۹۴

عضو هیئت مدیره استقلال تاکید کرد که بهترین گزینه برای هدایت استقلال در این مقطع زمانی، پرویز مظلومی بود. شهاب جهانیان درباره اینکه آیا با پرویز مظلومی برای هدایت استقلال به توافق رسیده‌اید یا نه، اظهار داشت: کار مظلومی با استقلال تمام شد و این مربی برای فصل آینده هدایت استقلال را برعهده خواهد گرفت. […]

عضو هیئت مدیره استقلال تاکید کرد که بهترین گزینه برای هدایت استقلال در این مقطع زمانی، پرویز مظلومی بود.

۱۸۸۰۹_orig

شهاب جهانیان درباره اینکه آیا با پرویز مظلومی برای هدایت استقلال به توافق رسیده‌اید یا نه، اظهار داشت: کار مظلومی با استقلال تمام شد و این مربی برای فصل آینده هدایت استقلال را برعهده خواهد گرفت. در مورد قرارداد این مربی، فردا (یک‌شنبه) صحبت خواهد شد و تصمیم نهایی را می‌گیریم.

وی با بیا اینکه مطلومی سرمربی قطعی استقلال است، افزود: ما مشکل مالی نداریم. ضمن اینکه در رابطه با استیماچ هم مشکل مالی نداشته و بحث ما عدم شناخت از این مربی بود. نمی‌توانستیم در جلسه نخست احساساتی شویم و تصمیم بگیریم.

عضو هیئت مدیره استقلال تصریح کرد: با توجه به محدودیت زمانی، مظلومی بهترین گزینه بود. شاید مربیان طراز اول خارجی به درد بخوردند ولی باز هم تاکید می‌کنم که به دلیل شرایط زمانی، بهترین فردی که از استقلال شناخت دارد و می‌تواند تیم را جمع کند، مظلومی بود.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس