تاریخ انتشار: ۱۳ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] با حکم وزیر ورزش به عنوان عضو هیات مدیره اضافه شدند و در جلسه نیز به عنوان مدیرعامل پیشنهاد شدند و در نهایت با تصویب هیات مدیره به عنوان مدیرعامل باشگاه انتخاب شدند. ایشان از مدیران کاربلد و توانمند هستند و اطمینان داریم که به خوبی مسائل باشگاه را اداره می‌کنند. رئیس هیات مدیره […]

[ad_1]

با حکم وزیر ورزش به عنوان عضو هیات مدیره اضافه شدند و در جلسه نیز به عنوان مدیرعامل پیشنهاد شدند و در نهایت با تصویب هیات مدیره به عنوان مدیرعامل باشگاه انتخاب شدند. ایشان از مدیران کاربلد و توانمند هستند و اطمینان داریم که به خوبی مسائل باشگاه را اداره می‌کنند.

رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال می گوید مدیرعامل جدید این باشگاه از مدیران کاربلد کشور است.

به گزارش ایسنا، شهاب جهانیان پس از پایان جلسه هیات مدیره این باشگاه استقلال گفت: ما از زحمات و تلاش‌های افشارزاده تقدیر می‌کنیم. ایشان برای باشگاه استقلال زحمات زیادی کشیدند و به زودی مراسمی در اندازه شأن و اعتبار ایشان برگزار می کنیم تا از او تجلیل به عمل آید.

رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال درباره انتخاب حسنی خو به عنوان مدیر عامل باشگاه استقلال افزود: آقای حسنی‌خو از مدیران خوشنام و مطرح کشور هستند. با حکم وزیر ورزش به عنوان عضو هیات مدیره اضافه شدند و در جلسه نیز به عنوان مدیرعامل پیشنهاد شدند و در نهایت با تصویب هیات مدیره به عنوان مدیرعامل باشگاه انتخاب شدند. ایشان از مدیران کاربلد و توانمند هستند و اطمینان داریم که به خوبی مسائل باشگاه را اداره می‌کنند.

جهانیان در پایان به سایت باشگاه استقلال گفت: استقلال روز جمعه یک بازی خانگی با نفت آبادان دارد و ما از همه هواداران درخواست می کنیم که در ورزشگاه حاضر شوند و از تیم خود حمایت کنند تا استقلال بتواند اولین پیروزی فصل خود را به دست آورد.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس