تاریخ انتشار: ۰۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون اول رئیس جمهور در مراسم افتتاح فاز نخست شبکه ملی اطلاعات اظهار داشت: شبکه ملی اطلاعات سد راه دسترسی آزاد به اطلاعات نیست بلکه خدمات با سرعت بیشتر، کیفیت بهتر، هزینه کمتر و امنیت بالاتر در اختیار مردم قرار خواهد گرفت. به گزارش اقتصادنیوز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی معاون اول رئیس‌جمهور، […]

[ad_1]


معاون اول رئیس جمهور در مراسم افتتاح فاز نخست شبکه ملی اطلاعات اظهار داشت: شبکه ملی اطلاعات سد راه دسترسی آزاد به اطلاعات نیست بلکه خدمات با سرعت بیشتر، کیفیت بهتر، هزینه کمتر و امنیت بالاتر در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی معاون اول رئیس‌جمهور، فاز نخست شبکه ملی اطلاعات همزمان با هفته دولت، صبح امروز با حضور معاون اول رئیس جمهور افتتاح شد.

اسحاق جهانگیری در این مراسم گفت: دولت تدبیر و امید از زمان آغاز به کار بر این موضوع تاکید داشت که مردم باید دسترسی آزاد به اطلاعات داشته باشند و اگر بخواهیم نظام از جهات مختلف سلامت باشد، همه چیز باید شفاف و امکان دسترسی مردم به آن فراهم باشد.

وی با اشاره به طرح ها و پروژه های مختلف که در هفته دولت مورد بهره برداری قرار گرفته است، تصریح کرد: در این میان هیچ یک از طرح ها به اندازه شبکه ملی اطلاعات برای مردم و مسئولین کشور حائز اهمیت نیست و این خدمت ماندگار را به مقام معظم رهبری و مردم ایران تبریک می گویم و از همه کسانی که در این کار مهم نقش داشته اند صمیمانه تشکر می کنم.

جهانگیری افزود: طراحی شبکه ملی اطلاعات مهمترین قدم در راه دسترسی به اطلاعات باکیفیت، سریع، امن و ارزان تر برای همه مردم و مسئولین است و برای به ثمر رسیدن این شبکه در حدود ۲۰ هزار میلیارد تومان ظرف سه سال اخیر سرمایه گذاری شده است که ۲۰ درصد از این میزان توسط دولت و مابقی توسط بخش غیردولتی بوده است.

معاون اول رئیس جمهور در ادامه سخنان خود افزود: ما جزو معدود کشورهایی نیستیم که شبکه ملی اطلاعات راه اندازی کرده ایم بلکه تقریبا همه کشورهای توسعه یافته از این امکان برخوردار هستند و خوشبختانه طراحی و راه اندازی شبکه ملی اطلاعات در حالی انجام شد که شبکه های قبلی حتی یک لحظه متوقف نشدند و ارائه خدمات به مردم همچنان ادامه داشت.

[ad_2]

منبع:اقتصادنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس