تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون اول رییس جمهوری با اشاره به اهمیت موضوع اشتغال، بر لزوم برنامه ریزی صحیح برای ایجاد اشتغال بویژه در مناطق محروم و روستایی تاکید کرد و گفت: دولت از اجرای طرح هایی که منجر به اشتغال و تولید می شود حمایت می کند. به گزارش ایسکانیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی معاون […]

[ad_1]

معاون اول رییس جمهوری با اشاره به اهمیت موضوع اشتغال، بر لزوم برنامه ریزی صحیح برای ایجاد اشتغال بویژه در مناطق محروم و روستایی تاکید کرد و گفت: دولت از اجرای طرح هایی که منجر به اشتغال و تولید می شود حمایت می کند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رییس جمهوری، جلسه «تامین اعتبارات لازم برای ایجاد اشتغال در کوتاه مدت» عصر امروز -دوشنبه- به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.
اسحاق جهانگیری در این جلسه با بیان اینکه ایجاد اشتغال در کوتاه مدت نباید آسیب های طرحهایی نظیر طرح بنگاه های زودبازده را داشته باشد، گفت: هر طرحی که در این زمینه ارایه می شود باید در عین اشتغالزایی، زمینه هرگونه رانتجویی را از بین ببرد.
جهانگیری با اشاره به منابع مالی دولت و اهمیت حفظ منابع صندوق توسعه ملی، خواستار بررسی بیشتر طرح های ارایه شده از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم و صندوق کارآفرینی و امید شد.
در این جلسه که وزرای تعاون، کار و رفاه اجتماعی و صنعت ، معدن و تجارت و رییس هیات عامل صندوق توسعه ملی نیز حضور داشتند، گزارش های مختلفی از طرح های اشتغالزای کوتاه مدت و راه های تامین اعتبارات و منابع مالی آن ارایه شد و مقرر گردید پیشنهادات مطرح شده در یک کارگروه مجددا مورد بررسی قرار گیرد.

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس