تاریخ انتشار: ۱۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون اول رییس جمهوری در پیشگیری از وقوع فساد در دستگاه های اجرایی تاکید کرد و گفت: حراست ها باید گلوگاه های امضای طلایی را که منجر به فساد می شوند، شناسایی کنند. به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایرنا، اسحاق جهانگیری صبح شنبه در شصت و یکمین همایش سراسری سازمان حراست کل کشور […]

[ad_1]

معاون اول رییس جمهوری در پیشگیری از وقوع فساد در دستگاه های اجرایی تاکید کرد و گفت: حراست ها باید گلوگاه های امضای طلایی را که منجر به فساد می شوند، شناسایی کنند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایرنا، اسحاق جهانگیری صبح شنبه در شصت و یکمین همایش سراسری سازمان حراست کل کشور افزود: نباید به حراست با نگاه صرفا امنیتی نگریسته شود بلکه یکی از اصلی ترین جنبه های آن بخش فرهنگی است.
وی تاکید کرد: حراست ها بیش از هر مسئولیتی وظیفه دارند با عدالت ، انصاف و اعتدال رفتار کنند. حراست با افراط گری و تفریط سازگاری ندارد.
معاون اول رییس جمهوری با تاکید بر این که افراط و تفریط کارآمدی حراست را از بین می برد تصریح کرد: حراستی می تواند کارآمد باشد که عقل مداری و اخلاق گرایی در ان حرف اول را بزند و به دور از مسایل حاشیه ای و بازی های سیاسی فعالیت کند.
رییس ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: مهمترین رسالت حراست قانونگرایی و مبارزه با فساد است. این موضوعی جدی است که فساد در کشور متاسفانه سیستمی شده است.

۲۰۵/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس