تاریخ انتشار: ۲۶ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] معاون اول رییس جمهوری بخشنامه ای در باره ثبت اظهاریه متقاضیان درمورد استاندارد های محصول و ارائه اطلاعات اظهاریه های مذکور به صورت برخط، در دسترس سازمان ملی استاندارد ایران را صادر کرد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی عمومی قوانین و مقررات معاونت حقوقی ریاست جمهوری، در این بخشنامه به […]

[ad_1]

معاون اول رییس جمهوری بخشنامه ای در باره ثبت اظهاریه متقاضیان درمورد استاندارد های محصول و ارائه اطلاعات اظهاریه های مذکور به صورت برخط، در دسترس سازمان ملی استاندارد ایران را صادر کرد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی عمومی قوانین و مقررات معاونت حقوقی ریاست جمهوری، در این بخشنامه به منظور تضمین حقوق مصرف کنندگان و به منظور بسترسازی و توسعه کاربرد استانداردها از کلیه وزارتخانه ها، سازمان ها، موسسات، شرکت های دولتی و نهادهای انقلاب اسلامی و استانداری ها خواسته شده است تا درخصوص ثبت اظهاریه متقاضیان درمورد استاندارد های محصول مورد نظر اقدام کنند.
بر پایه این بخشنامه ثبت اظهاریه متقاضیان در مورد استاندارد های محصول اعم از ملی یا غیرملی قبل از صدور هرنوع مجوز یا پروانه به واحدهای تولیدی و خدماتی، باید صورت گیرد و اطلاعات اظهاریه های مذکور به صورت برخط (آنلاین ) در دسترس سازمان ملی استاندارد ایران قرار گیرد.

۲۰۵/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس