تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون اول رییس‌جمهور با اشاره به آغاز مرحله جدید سرشماری نفوس و مسکن از مهرماه خاطرنشان کرد: انتظار داریم مردم شریف و هوشمند ایران با توجه به ضرورت و اهمیت این طرح بزرگ ملی برای برنامه‌ریزی‌های مختلف و نیز تاثیر آن بر سرنوشت و آینده کشور در انجام این طرح مشارکت گسترده و همراهی […]

[ad_1]

معاون اول رییس‌جمهور با اشاره به آغاز مرحله جدید سرشماری نفوس و مسکن از مهرماه خاطرنشان کرد: انتظار داریم مردم شریف و هوشمند ایران با توجه به ضرورت و اهمیت این طرح بزرگ ملی برای برنامه‌ریزی‌های مختلف و نیز تاثیر آن بر سرنوشت و آینده کشور در انجام این طرح مشارکت گسترده و همراهی کامل داشته و مطمئن باشند که اطلاعات آن‌ها محرمانه خواهد بود.

به گزارش ایسکانیوز، اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس‌جمهور در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت:

«عصر دیروز با اعضای ستاد سرشماری نفوس و مسکن سال ١٣٩۵ جلسه داشتم. سرشماری نفوس و مسکن در کشور ما هر ۵ سال یک‌بار انجام می‌شود. از ویژگی‌های برجسته این دوره از سرشماری، گذار از مرحله سنتی به مدرن و فراهم شدن شرایط شرکت مردم در طرح سرشماری از طریق اینترنت است.

بدون تردید اطلاعات و داده‌های آماری دقیق پیش نیاز برنامه‌های توسعه‌یی کشور بوده و هرگونه برنامه‌ریزی برای آینده کشور بدون اتکاء به آمار و اطلاعات صحیح، حرکت در فضای مبهم و تاریک است. امیدوارم و انتظار داریم مردم شریف و هوشمند ایران با توجه به ضرورت و اهمیت این طرح بزرگ ملی برای برنامه‌ریزی‌های مختلف و نیز تاثیر آن بر سرنوشت و آینده کشور در انجام این طرح مشارکت گسترده و همراهی کامل داشته و مطمئن باشند که اطلاعات آن‌ها محرمانه خواهد بود.»

۲۰۱/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس