تاریخ انتشار: ۲۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون اول رییس جمهوری از نیروگاه اتمی بوشهر و اتاق کنترل اصلی این نیروگاه بازدید کرد و در دفتر یادبود آن نوشت: بحمدالله به همت نیروهای متخصص، تولید نیروگاه در وضعیت مناسبی است و در ساخت نیروگاه جدید حضور مهندسین و متخصصین ایرانی بیشتر خواهدبود. به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایرنا، اسحاق جهانگیری […]

[ad_1]

معاون اول رییس جمهوری از نیروگاه اتمی بوشهر و اتاق کنترل اصلی این نیروگاه بازدید کرد و در دفتر یادبود آن نوشت: بحمدالله به همت نیروهای متخصص، تولید نیروگاه در وضعیت مناسبی است و در ساخت نیروگاه جدید حضور مهندسین و متخصصین ایرانی بیشتر خواهدبود.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایرنا، اسحاق جهانگیری صبح شنبه در جریان سفر به استان بوشهر پس از حضور در نیروگاه بوشهر در محل یادمان شهدای گمنام در این نیروگاه حضور یافت و با نثار تاج گل، به مقام همه شهیدان ادای احترام کرد.
وی سپس در اتاق کنترل اصلی نیروگاه بوشهر حضور یافت و با توضیحات رییس سازمان انرژی اتمی و رییس نیروگاه بوشهر، از آخرین تحولات و ظرفیت های این نیروگاه مطلع شد.
معاون اول رییس جمهوری در دفتر یاد بود نیروگاه اتمی بوشهر نوشت: «توفیق نصیب شد که بازدیدی از نیروگاه اتمی بوشهر داشته باشیم که هم زمان احداث عملیات اجرایی نیروگاه جدید نیز آغاز می شود. به حمدالله به همت نیروهای متخصص، تولید نیروگاه در وضعیت مناسبی است و در ساخت نیروگاه جدید حضور مهندسین و متخصصین ایرانی بیشتر خواهدبود. از زحمات همه عزیزان متشکرم .»
معاون اول رئیس جمهوری به همراه علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی و محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات وفناوری برای افتتاح عملیات اجرایی ساخت نیروگاه دوم و سوم هسته ای بوشهر، به این استان سفر کرده است.

۲۰۵/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس