تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] باشگاه آلکمار اعلام کرد، روند بهبودی جهانبخش به خوبی طی می‌شود. به گزارش ایسکانیوز، شاگردان ون دن بروم در حالی میزبان ایگلز بودند که در صورت برتری در این بازی می توانستند تا جایگاه سوم جدول رده بندی صعود کنند اما در شبی که جهانبخش باز هم به دلیل مصدومیت غیبت داشت به تساوی […]

[ad_1]

باشگاه آلکمار اعلام کرد، روند بهبودی جهانبخش به خوبی طی می‌شود.

به گزارش ایسکانیوز، شاگردان ون دن بروم در حالی میزبان ایگلز بودند که در صورت برتری در این بازی می توانستند تا جایگاه سوم جدول رده بندی صعود کنند اما در شبی که جهانبخش باز هم به دلیل مصدومیت غیبت داشت به تساوی ۲-۲ رضایت دادند تا به رده پنجم جدول سقوط کرده و اختلاف شان با صدرنشین بیشتر شود.

در شرایطی که غیبت علیرضا جهانبخش طولانی تر از پیش بینی های اولیه شد تا نگرانی ها بابت این بازیکن کلیدی و تاثیرگذار در بین طرفداران آلکمار بیشتر شود این باشگاه با انتشار ویدئویی از آغاز تمرینات با توپ و دویدن ملی پوش ایرانی نوشت: برنامه بهبودی جهانبخش طبق برنامه به خوبی پیش می رود و این بازیکن به زودی در ترکیب تیم به میدان خواهد رفت.

آلکمار در دومین هفته از رقابت های یورولیگ پنجشنبه هفته جاری در بندر پطرزبورگ روسیه باید به مصاف زنیت برود، جدالی که از اهمیت خاصی برای ون دن بروم برخوردار است به همین خاطر کادر پزشکی باشگاه آلکمار در تلاش است تا جهانبخش را به این بازی حساس برساند.

۶۰۴/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس