تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] عضو هیات رییسه مجلس ضمن تاکید بر هوشیاری و بیداری ملت ایران در حمایت از جبهه مقاومت گفت: جنگ های نیابتی منطقه ای که فرماندهی آن در آمریکا و توسط سعودی ها و صهیونیست ها طراحی می شود را با تمام وجود محکوم می کنیم. به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایرنا اکبر رنجبرزاده […]

[ad_1]

عضو هیات رییسه مجلس ضمن تاکید بر هوشیاری و بیداری ملت ایران در حمایت از جبهه مقاومت گفت: جنگ های نیابتی منطقه ای که فرماندهی آن در آمریکا و توسط سعودی ها و صهیونیست ها طراحی می شود را با تمام وجود محکوم می کنیم.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایرنا اکبر رنجبرزاده در نشست علنی امروز یک شنبه مجلس شورای اسلامی، در نطق میان دستور خود با تبریک به مناسبت هفته دفاع مقدس گفت: به راستی حضرت آقا و مقتدای ما نشانه ای از طرف خداوند برای ما است چرا که پیش بینی های ایشان برای همگان حتی دشمنان ایران اسلامی به وضوح دیده می شود.
وی اضافه کرد: ما باید بدانیم آمریکایی ها و مزدوران و هم پیمانان قسم خورده که رو به روی اسلام ناب محمدی ایستاده اند همیشه دشمنان ما باقی خواهند ماند.
نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: به تمام کسانی که در خط مقدم و پشت جبهه های جنگ در دوره های دفاع مقدس صبر و تحمل کردند که این آزمایش الهی را با سربلندی به پایان برسانیم تبریک می گویم. اکنون سالگرد آغاز جنگ تحمیلی و هفته دفاع مقدس است و ما در برابر شهیدان و جانبازان و خانواده های معزز ایشان سر تعظیم فرود می آوریم.
رنجبرزاده گفت: رسیدگی به وضعیت روحی و معیشتی جانبازان و خانواده شهدا باید به نحو احسن انجام شود چرا که نارضایتی آنها باعث نارضایتی خداوند خواهد شد.
وی با بیان اینکه ما مدیون شهدای ۸ سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم هستیم، افزود: همگان حتی کسانی که شعار نه غزه نه لبنان، جانم فدای ایران، سر دادند می دانند هم غزه و هم لبنان و هم سوریه و عراق امروز پاره ای از تن ایران اسلامی است.
نماینده مردم در مجلس دهم ضمن تاکید بر اینکه دشمنی آمریکا برای ملت ایران یک موضوع همیشگی و مداوم و پایدار است، گفت: امروز مثلث شوم آمریکایی، صهیونیستی و سعودی در منطقه ی خاورمیانه شکل گرفته و برای بدنام کردن اسلام ناب محمدی در تلاشند بتوانند حاشیه ی امنی را برای صهیونیست ها ایجاد کنند و از منابع و ذخایر منطقه به نحوه احسن بهره برداری و استفاده کنند و بین مسلمانان تفرقه ایجاد کنند.
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ملت ایران هوشیار و بیدار است و از جبهه مقاومت حمایت می کند و جنگ های نیابتی منطقه ای که فرماندهی آن در آمریکا و توسط سعودی ها و صهیونیست ها طراحی می شود را با تمام وجود محکوم می کنیم. چرا که عزت، حیات و افتخار ما منوط به حمایت از جبهه مقاومت است و امروز ملت ایران یکپارچه پشت سر رهبری ایستادند که از دستاوردهای نظام دفاع کنند.
وی گفت: مجلس با تمام توان این آمادگی را دارد که از کسانی که بتوانند در مسیر دفاعی کشور و مقاومت وامنیت داخلی و خارجی گامهای موثر و بلندی را بردارند حمایت کند.

۲۰۶/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس