تاریخ انتشار: ۲۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] ائتلاف بین المللی به رهبری آمریکا روز گذشته-سه‌شنبه- ۲۵ بار مواضع داعش در عراق و سوریه را بمباران کردند. به گزارش ایلنا به نقل از اسپوتنیک، جنگنده‌های ائتلاف بین المللی به رهبری آمریکا روز گذشته-سه‌شنبه- ۲۵ بار مواضع گروه تروریستی داعش در عراق و سوریه را بمباران کردند. واحد عملیاتی ارتش آمریکا […]

[ad_1]

ائتلاف بین المللی به رهبری آمریکا روز گذشته-سه‌شنبه- ۲۵ بار مواضع داعش در عراق و سوریه را بمباران کردند.

به گزارش ایلنا به نقل از اسپوتنیک، جنگنده‌های ائتلاف بین المللی به رهبری آمریکا روز گذشته-سه‌شنبه- ۲۵ بار مواضع گروه تروریستی داعش در عراق و سوریه را بمباران کردند.


واحد عملیاتی ارتش آمریکا در مبارزه علیه داعش در عراق و سوریه امروز-چهارشنبه- اعلام کرد جنگنده‌های ائتلاف ۲۵ ماموریت علیه این گروه تروریستی در عراق و سوریه انجام دادند.


ائتلاف بین‌المللی متشکل از ۶۰ کشور به رهبری آمریکا حمله‌های هوایی علیه گروه تروریستی داعش در عراق و سوریه را از سال ۲۰۱۴ آغاز کرد.


واحد عملیات ضد داعش ارتش آمریکا در عراق و سوریه با انتشار بیانیه ای اعلام کرد: «جنگنده‌های ائتلاف ۱۴ ماموریت علیه گروه تروریستی داعش در سوریه انجام دادند. نیروهای ائتلاف بین المللی همچنین ۱۱ عملیات برای حمایت از نیروهای دولتی عراق در این کشور اجرا کردند.»

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس