تاریخ انتشار: ۲۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] جنگنده‌های سعودی سحرگاه امروز فرودگاه بین‌المللی صنعا را در ۶ نوبت بمباران کردند. به گزارش ایسکانیوز به نقل از شبکه خبری المسیره، جنگنده‌های سعودی سحرگاه روز شنبه حملات خود را به فرودگاه بین‌المللی صنعا از سر گرفتند. به گزارش تسنیم، این در حالی است که ائتلاف متجاوز به یمن پروازها به فرودگاه بین‌المللی صنعا […]

[ad_1]

جنگنده‌های سعودی ۶ بار فرودگاه صنعا را بمباران کردندموشک زلزال ۳ ارتش یمن پادگان مزدوران سعودی در مأرب را در هم کوبیدتشکیل ائتلاف عربی علیه یمن تصمیمی احمقانه بود/ یک عده نوجوان نازپرورده برای اعراب تصمیم می‌گیرند

جنگنده‌های سعودی سحرگاه امروز فرودگاه بین‌المللی صنعا را در ۶ نوبت بمباران کردند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از شبکه خبری المسیره، جنگنده‌های سعودی سحرگاه روز شنبه حملات خود را به فرودگاه بین‌المللی صنعا از سر گرفتند.

به گزارش تسنیم، این در حالی است که ائتلاف متجاوز به یمن پروازها به فرودگاه بین‌المللی صنعا را ممنوع کرده است و این فرودگاه در محاصره قرار دارد.

بر اساس این گزارش، جنگنده‌های سعودی در ۶ نوبت فرودگاه صنعا را بمباران کردند که باعث خسارت‌های مالی سنگین به این فرودگاه شده است.

سازمان ملل پیش از این اعتراف کرده بود، توانایی برداشتن محاصره فرودگاه بین المللی صنعا را ندارد.

بنا بر اعلام سازمان ملل شمار زیادی از افراد بیمار برای درمان باید به خارج از یمن انتقال پیدا کنند که به‌دلیل ممانعت عربستان از پرواز هواپیماها از این فرودگاه در خطر جدی قرار دارند.
۳۰۳۳۰۰

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس