تاریخ انتشار: ۲۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] ارتش اسرائیل اعلام کرد، جنگنده‌های این رژیم بار دیگر مواضع ارتش سوریه را بمباران کردند. به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری فرانسه، ارتش اسرائیل، بامداد امروز- چهارشنبه- در بیانیه‌ای مدعی شد: عصر سه‌شنبه دو فروند خمپاره از سمت سوریه به بخش اشغالی بلندی‌های جولان شلیک شد که تلفاتی نداشته است. این […]

[ad_1]

ارتش اسرائیل اعلام کرد، جنگنده‌های این رژیم بار دیگر مواضع ارتش سوریه را بمباران کردند.

به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری فرانسه، ارتش اسرائیل، بامداد امروز- چهارشنبه- در بیانیه‌ای مدعی شد: عصر سه‌شنبه دو فروند خمپاره از سمت سوریه به بخش اشغالی بلندی‌های جولان شلیک شد که تلفاتی نداشته است.


این بیانیه افزود: جنگنده‌های اسرائیلی نیز در پاسخ به این حمله، پایگاه توپخانه‌ای ارتش سوریه را در مرکز بلندی‌های جولان سوریه هدف قرار دادند.


خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) نیز گزارش داد، جنگنده‌های اسرائیل با یک فروند موشک هوا به زمین، یک پایگاه توپخانه‌ای ارتش سوریه را در منطقه «عین البرج» در نزدیکی «قلعه جندل» و در شرق ارتفاعات «جبل الشیخ» بمباران کردند.


طبق این گزارش، یک نقطه دیگر هم در نزدیکی اتوبان «دمشق- القنیطره» هدف جنگنده‌های اسرائیلی قرار گرفت.


این چهارمین بار طی یک هفته اخیر است که جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به سوریه حمله می‌کنند. در مقابل، ارتش سوریه، روز گذشته یک بالگرد و یک پهپاد شناسایی اسرائیل را در القنیطره ساقط کرد و هشدار داد به هرگونه تجاوز پاسخ خواهد داد.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس