تاریخ انتشار: ۰۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] هرگونه استفاده دیگر از پایگاه هوایی نوژه همدان برای انجام عملیات ضدتروریستی از سوی روسیه در راستای توافقات دو جانبه با ایران و نیز با توجه به وضعیت سوریه انجام خواهد شد. سخنگوی وزارت دفاع روسیه ضمن تاکید بر موفقیت‌آمیز بودن حملات جنگنده‌های روسی از خاک ایران به داعش اعلام کرد که همه این […]

[ad_1]

هرگونه استفاده دیگر از پایگاه هوایی نوژه همدان برای انجام عملیات ضدتروریستی از سوی روسیه در راستای توافقات دو جانبه با ایران و نیز با توجه به وضعیت سوریه انجام خواهد شد.

سخنگوی وزارت دفاع روسیه ضمن تاکید بر موفقیت‌آمیز بودن حملات جنگنده‌های روسی از خاک ایران به داعش اعلام کرد که همه این جنگنده‌ها اکنون در روسیه هستند.

به گزارش اسپوتنیک ، ایگور کوناشنکوف ، سخنگوی وزارت دفاع روسیه در این باره به خبرنگاران گفت:‌ هواپیماهای نظامی روسیه پس از انجام عملیات‌های موفقیت‌آمیز علیه مواضع داعش از پایگاه هوایی همدان این پایگاه هوایی را ترک کرده‌اند و به روسیه بازگشته‌اند.

او گفت:‌ هرگونه استفاده دیگر از پایگاه هوایی نوژه همدان برای انجام عملیات ضدتروریستی از سوی روسیه در راستای توافقات دو جانبه با ایران و نیز با توجه به وضعیت سوریه انجام خواهد شد.

کوناشنکوف در ۱۶ آگوست اعلام کرد که روسیه برای نخستین بار از پایگاه هوایی نوژه همدان برای عملیات هوایی ضدتروریستی در سوریه استفاده کرده است.

در این حملات بمب‌افکن‌های دوربرد Tu-22M3  و جنگنده‌های سوخو Su-34  حملاتی را علیه داعش و گروه تروریستی النصره انجام داده بودند.

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس