تاریخ انتشار: ۲۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر کشور تاکید کرد که جنوب کرمان را برای سرمایه‌گذاری تضمین می‌کنیم. به گزارش ایلنا، عبدالرضا رحمانی فضلی امروز در نشست مشترک شورای اداری و ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی هفت شهرستان جنوب کرمان افزود: باید همگی بسیج شویم تا بتوانیم اقتصاد مقاومتی را عملی کنیم و همه باید در این زمینه فعال باشیم. […]

[ad_1]

وزیر کشور تاکید کرد که جنوب کرمان را برای سرمایه‌گذاری تضمین می‌کنیم.

به گزارش ایلنا، عبدالرضا رحمانی فضلی امروز در نشست مشترک شورای اداری و ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی هفت شهرستان جنوب کرمان افزود: باید همگی بسیج شویم تا بتوانیم اقتصاد مقاومتی را عملی کنیم و همه باید در این زمینه فعال باشیم.


وی تصریح کرد: اداره اقتصاد کشور در زمینه اقتصاد مقاومتی مدیون مقام معظم رهبری است و هر کسی برخلاف نظر ایشان عمل کند، خلاف رهبری قدم برداشته است.


وزیر کشور گفت: مردم پای کار نظام هستند و ما بدون حضور و مشارکت مردم موفق نمی‌شویم لذا مسئولان دست در دست هم گام‌های استواری برای کمک به مردم بردارند چراکه ما امانتدار مردم هستیم.


وی اظهار کرد: تقویت نظام جمهوری اسلامی کمک به دین است که پایه آن بر دوش مردم است و برای اینکه بتوانیم جمهوری اسلامی را تقویت کنیم باید عناصر آن را به یاد داشته باشیم.


رحمانی‌فضلی گفت: در کشورهای منطقه فتنه‌های زیادی وجود دارد اما با تدبیری که رهبری دارند، کشور از امنیت و آرامش بسیار خوبی برخوردار است.


وی همچنین با اشاره به سه استان پایلوت اقتصاد مقاومتی شامل لرستان، آذربایجان‌شرقی و کرمان افزود: وحدت و همدلی موجود در این سه استان باعث انتخاب آنها شده و اقتصاد مقاومتی در استان کرمان بسیار موفق بوده است.


وزیر کشور تصریح کرد: وحدت و انسجام درونی، استاندار خلاق با طرح‌هایی نو مانند مثلث توسعه اقتصادی، طرح همیاران آب و اخیرا هشت زون اقتصادی از جمله دلایل انتخاب کرمان به عنوان استان پایلوت اقتصاد مقاومتی بوده است. وحدت در استان کرمان باعث توسعه سیاسی شده و امنیت بسیار خوبی در جنوب کرمان حاکم است.


رحمانی‌فضلی بیان کرد: همه ما دنبال این هستیم که توسعه در جنوب استان محقق شود و هر کسی دنبال فرصت برای سرمایه‌گذاری است ما جنوب کرمان را معرفی و تضمین می‌کنیم که سرمایه‌گذاری در جنوب موفق می شود.


وزیر کشور در سفری ۲ روزه به جنوب استان‌کرمان سفر کرده است.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس