تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۴

ان بی سی با اشاره به مخالفان واکسیناسیون کودکان می نویسد:”آنان معتقدند که واکسیناسیون باعث ابتلا نوزاد به بیماری هایی چون اوتیسم و فلج می می شود. البته شواهد این موضوع را تقویت نمی کنند. “استیو اشنایدر” که از مخالفان بوده می نویسد:”این بچه کوچک را واکسینه نکن. شرکت های داروسازی سود سرشاری از بیمار شدن یک جامعه می برند. مغز خود را به کار بیندازید”.

“مارک زاکربرگ” بنیانگذار شبکه اجتماعی “فیس بوک” در روزهای اخیر بیش از گذشته در شبکه های اجتماعی مورد توجه کاربران اینترنتی قرار گرفته است آن هم به دلیل انتشار عکسی از  خود و دختر کوچکش که واکسیناسیون شده بود.

 

به گزارش خرداد، شبکه خبری “ان بی سی” با انتشار گزارشی در این باره اشاره کرده که کاربران اینترنتی واکنش های متفاوتی را نسبت به واکسیناسیون دختر زاکربرگ از خود نشان داده اند و در این باره می نویسد:”زاکربرگ با انتشار تصویری از خود و دخترش در روز جمعه گذشته اعلام کرد که دکتر گفته است که زمان واکسیناسیون فرارسیده است. او و همسرش “پریسیلا چان” در تاریخ یکم دسامبر خبر به دنیا آمدن نوزادشان را اعلام کردند. تا روز دوشنبه عکس زاکربرگ و دخترش سه میلیون لایک خورده بود . ۶۹ هزار نفر برایش نظر گذاشته بودند که تعداد زیادی از آنان تبریک گفته بودند”.

 

ان بی سی اما اشاره می کند که اقلیتی از امریکایی ها نیز از واکسیناسیون نوزاد انتقاد کرده بودند. با این حال، سازمان های درمانی نوشتند که واکسیناسیون عملی ایمن است و به سلامت نوزاد کمک می کند.

 

ان بی سی با اشاره به مخالفان واکسیناسیون کودکان می نویسد:”آنان معتقدند که واکسیناسیون باعث ابتلا نوزاد به بیماری هایی چون اوتیسم و فلج می انجامد. البته شواهد این موضوع را تقویت نمی کنند. در واکنش به این مخالفت ها یک کاربر اینترنتی به نام “آنجلا کوئین” نوشته است:”زاکربرگ از تو ممنونم. به مخالفت ها توجه نکن. تو به سلامت عمومی نوزادت توجه کرده ای”. با این حال، “استیو اشنایدر” که از مخالفان بوده می نویسد:”این بچه کوچک را واکسینه نکن. شرکت های داروسازی سود سرشاری از بیمار شدن یک جامعه می برند. مغز خود را به کار بیندارید”.

 

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس