تاریخ انتشار: ۲۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران از جمع آوری ۶۰۰۰ معتاد متجاهر در تهران خبر داد و گفت: مدت زمان نگه‌داری از معتادان در مراکز با موافقت دادستانی برای یک دوره سه ماهه دیگر تمدید خواهد شد. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از ایسنا، محمدرضا آذرنیا با اشاره به گذشت […]

[ad_1]

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران از جمع آوری ۶۰۰۰ معتاد متجاهر در تهران خبر داد و گفت: مدت زمان نگه‌داری از معتادان در مراکز با موافقت دادستانی برای یک دوره سه ماهه دیگر تمدید خواهد شد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از ایسنا، محمدرضا آذرنیا با اشاره به گذشت ۳۴ روز از اجرای طرح ساماندهی معتادان متجاهر در استان تهران گفت: در روزهای ابتدایی طرح سرعت جمع‌آوری معتادان بالا بود و به روزانه ۵۰۰ معتاد می‌رسید.

او افزود: در حال حاضر از سرعت این اقدام کاسته شده و استمرار آن برای ما مهمتر است.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران ضمن اعلام اینکه تا کنون نزدیک به ۶۰۰۰ معتاد متجاهر جمع آوری شده‌اند گفت: فعلا زنان معتاد را جمع آوری نکرده‌ایم و پس از اتمام ساماندهی معتادان مرد، ساماندهی زنان را شروع می‌کنیم.

آذرنیا درباره ظرفیت نگه‌داری از معتادان متجاهر گفت: ظرفیت لازم با مشارکت بهزیستی، شهرداری تهران و تشکل های غیردولتی ایجاد شده و امیدواریم به ظرفیت ۷۰۰۰ نفر برسیم.

او افزود: قرار بود با موافقت دادستانی مدت زمان نگه داری از معتادان را در مراکز دوبرابر کنیم، مذاکرات انجام شده و دادستانی مشکلی ندارد و موافقت کلی خود را اعلام کرده است. پس از پایان دوره سه ماهه اول، حضور معتادان در مراکز را برای یک دوره دیگر سه ماهه دیگر تمدید می‌کنیم.

۲۰۱۰۶

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس