تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] فرماندار تهران با تاکید بر لزوم همکاری دستگاه قضایی در موضوع جمع آوری کودکان متکدی، گفت: در حال حاضر تنها کودکان متکدی در سطح شهر مشاهده می شوند اما جمع آوری متکدیان زیر ۱۵ سال نیازمند همکاری دستگاه قضایی که تا این لحظه دستور خاصی صادر نشده است. عیسی فرهادی در گفت‌وگو با ایسنا، […]

[ad_1]

فرماندار تهران با تاکید بر لزوم همکاری دستگاه قضایی در موضوع جمع آوری کودکان متکدی، گفت: در حال حاضر تنها کودکان متکدی در سطح شهر مشاهده می شوند اما جمع آوری متکدیان زیر ۱۵ سال نیازمند همکاری دستگاه قضایی که تا این لحظه دستور خاصی صادر نشده است.

عیسی فرهادی در گفت‌وگو با ایسنا، بر پیگیری متکدیان از سطح شهر تهران تاکید کرد و افزود: تا به امروز حدود ۱۸۰۰ نفر از متکدیان بزرگسال از سطح شهر تهران جمع آوری شده اند و از هفته آینده نیز بار دیگر جمع‌آوری مابقی آنها پیگیری می شود.

وی افزود: در حال حاضر تنها کودکان متکدی زیر ۱۵ سال در سطح شهر تهران حضور دارند که جمع آوری آنها نیازمند همکاری دستگاه قضایی است انتظار می رود دستگاه قضایی برای این موضوع دستور ویژه ای را صادر کند تا با جمع آوری آنها چهره شهر تهران بیش از پیش تغییر کند.

وی تاکید کرد: جمع آوری و ساماندهی متکدیان بزرگسال بر عهده شهرداری تهران و ساماندهی متکدیان کودک زیر ۱۵ سال بر عهده بهزیستی قرار داده شده است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس