تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۴

«خبرگان رهبری جای فتنه‌گران نیست»، «حوزه ما بیدار است، از فتنه‌گر بیزار است» و .. از جمله دست نوشته‌هایی بود که دیده میشد.

به گزارش “گذارخبر” به نقل از ایلنا پیش از ظهر امروز مراسمی در قم با سخنرانی آیت الله سیداحمد علم الهدی امام جمعه مشهد برگزار شد که در آن علاوه بر جمعی از طلاب، برخی شخصیت‌های حوزوی نیز در این مراسم حضور داشتند و جمعی از طلاب حاضر شعار «تمامی فتنه‌ها – زیر سر هاشمی» را سر می‌دادند.

«خبرگان رهبری جای فتنه‌گران نیست»، «حوزه ما بیدار است، از فتنه‌گر بیزار است»، «زیر سلطه آمریکا، هرگز نمی‌ره ایران»، «مرگ بر حامی آل سعود»، «مرگ بر منافق»، «منافق حیا کن، این ملت رو‌‌ رها کن»و «فتنه‌گری توطئه، مشی ابوفائزه» از جمله دست نوشته‌هایی بود که دیده میشد.

در این مراسم که برای سالگرد دیماه ۸۸ برگزار شده بود، عبدالمحمود عبداللهی نماینده مردم استان اصفهان در مجلس خبرگان رهبری، محمود رجبی قائم مقام آیت الله مصباح در موسسه پژوهشی امام خمینی، سید مرتضی سقاییان نژاد شهردار قم، احمد امیرآبادی فراهانی و محمدرضا آشتیانی دو نماینده فعلی قم در مجلس نیز حاضر بودند و در پایان نیز بیانیه‌ای از سوی گروهی صادر شده بود که در آن از شورای نگهبان خواسته شده بود در انتخابات پیش رو، بدون توجه به انتصاب افراد به امام خمینی (ره)، بدون توجه به سابقه انقلابی قبل و بعد از انقلاب، توجه به چگونگی عملکرد در سال ۸۸، توجه به میزان روحیه استکبارستیزی آنان و…، عمل کرده و افراد را بر این اساس تأیید یا رد کند.

علم الهدی: دشمن سال ۹۴ خطرناک‌تر ازقبل آمده است

سیداحمد علم الهدی که این مراسم حضور داشت با بیان اینکه حوادث ۸۸ برای ۶ سال گذشته بود و در سال ۹۴ حرف زدن از آن درست نیست، اظهار داشت: امروز باید از فتنه ۹۴ حرف زد که خیلی پیچیده‌تر، مؤثر‌تر و خطرناک‌تر ازقبل است، چرا که دشمن می‌خواهد با تجربه ۶ سال پیش، نفوذ خود را در نظام ما تثبیت کند.

وی با بیان اینکه دشمنان از انگلیس و آمریکا لیست‌های انتخاباتی به کشور ما نمی‌آورند تا مردم به آن‌ها رأی دهند بلکه دقیقا دنبال عناصری هستند که زاویه با رهبری دارند، گفت: اگر آدم زاویه دار وارد نظام شود، بلافاصله دشمن می‌آید و زاویه او را پر می‌کند؛ زاویه ممکن است در فکر و روش یا مسائل مادی و قدرت باشد که وقتی دشمن آن زاویه‌ها را پر کند، این آدم به عامل دشمن تبدیل می‌شود.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس