تاریخ انتشار: ۲۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1]  قائم مقام جمعیت رهپویان انقلاب از آغاز به کار فعالیتهای داخلی تشکل متبوعش برای انتخابات ۹۶ خبر داد و گفت: البته تلاشمان این است که ورود زودهنگام به مسئله انتخابات نداشته باشیم. به گزارش ایسکانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران،پرویز سروری قائم مقام جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی با اشاره به فعالیتهای انتخاباتی تشکل متبوعش، […]

[ad_1]

 قائم مقام جمعیت رهپویان انقلاب از آغاز به کار فعالیتهای داخلی تشکل متبوعش برای انتخابات ۹۶ خبر داد و گفت: البته تلاشمان این است که ورود زودهنگام به مسئله انتخابات نداشته باشیم.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران،پرویز سروری قائم مقام جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی با اشاره به فعالیتهای انتخاباتی تشکل متبوعش، اظهار کرد: معتقد هستیم که ورود زودهنگام به انتخابات، کشور را به چالشهای بی‌حاصل وارد می‌کند و دولت را از مدار خدمت منصرف می‌کند.

وی افزود: از این رو باید تلاش کنیم ساماندهی و سازماندهیهای داخلی را انجام دهیم اما ورود زودهنگام به تداوم و تبلیغات انتخابات و حرکتهایی که به نوعی فرمان خدمت به مردم را در جاده سیاسی وارد کند، آفت‌زا است.

قائم مقام جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی با اشاره به فعالیت جمعیت متبوعش در انتخابات سال ۹۶ در پایان تصریح کرد:‌اما این به موضوع به آن معنا نیست که هیچ اقدامی انجام ندهیم در حال حاضر اقدامات داخلیمان را پیگیری می‌کنیم اما در تصمیمات داخلی تلاش می‌کنیم که تبلیغات خارجی پیدا نکند ورود زودهنگام به انتخابات محسوب نشود.

۲۰۳/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس