تاریخ انتشار: ۱۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا، سهیلا جلودارزاده در این دیدار با قدردانی از تلاش‌ها و خدمات خبرنگاران شهرستان ری در انعکاس مسایل و مشکلات مردم به مدیران جامعه اظهار داشت: راه حل مشکلات انباشته شده شهرستان ری و توسعه همه جانبه جنوب استان تهران جدا شدن آن از تهران بزرگ است.  نماینده مردم تهران، […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا، سهیلا جلودارزاده در این دیدار با قدردانی از تلاش‌ها و خدمات خبرنگاران شهرستان ری در انعکاس مسایل و مشکلات مردم به مدیران جامعه اظهار داشت: راه حل مشکلات انباشته شده شهرستان ری و توسعه همه جانبه جنوب استان تهران جدا شدن آن از تهران بزرگ است.


 نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه به رغم تلاش‌های مختلف پس از انقلاب هنوز شهرستان ری از مناطق مختلف استان تهران عقب مانده‌تر است، افزود: یکی از دلایل اصلی این عقب ماندگی اتصال این منطقه به تهران است.


وی گفت: تحول شهرستان ری نیازمند عزم همگانی است و همه بخش‌ها از جمله رسانه‌ها، مسئولان، فعالان سیاسی، احزاب و روحانیت باید برای تحقق مطالبات این شهرستان کنار یکدیگر قرار بگیرند.


وی با بیان اینکه آلودگی هوا، دفع پسماندها در این منطقه و سرریز شدن آب‌های آلوده به سمت جنوب استان تهران از جمله مشکلات شهرستان ری است، افزود: متاسفانه آنطور که شایسته بوده حق این شهر باستانی و کهن کشور ادا نشده است.


جلودارزاده معضل بیکاری، فقر، اعتیاد و بی سامان بودن هویتی را از مشکلات اجتماعی شهرستان ری ذکر کرد و افزود: برای توسعه این شهرستان ابتدا باید یک طرح توسعه کلی ارائه داد.


وی افزود: براساس اعلام مدیران شهرستان درآمد سالانه این شهر بالغ بر ۱۲ هزار میلیارد ریال است که  متاسفانه سهم کمی از آن به ری باز می گردد.


جلودارزاده با بیان اینکه همواره در شهرستان ری حضوری فعال داشته و تلاش می‌کنم مسائل این شهرستان و نیازهای مردم را دنبال کنم، افزود: همواره با برگزاری جلسات مختلف با اقشار مختلف مردم به بررسی مسائل و نیازهای آنان می پردازم.


وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب پشتوانه تحقق اقتصاد مقاومتی را اقدام و عمل دانستند افزود: برای تحقق مطالبات انباشته شده شهرستان ری باید اقدام و عمل کرد و در این مسیر جدیت داشت.


نماینده  مجلس شورای اسلامی در پایان برگزاری نشست بررسی مشکلات و نیازهای شهرستان ری در دفتر خبرگزاری کار ایران در جنوب استان تهران  با اهدای لوح سپاس از خدمات خبرنگاران فعال شهرستان ری تجلیل کرد.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس