تاریخ انتشار: ۳۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] جلسه کمیسیون آموزش با حضور درخواست‌کنندگان استیضاح وزیر آموزش و پرورش و شخص وزیر برگزار شد و نمایندگان پرسش های خود را از وزیر در خصوص موارد شش گانه استیضاح مطرح کردند. سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با ایسنا با بیان این خبر خاطر نشان کرد: جلسه امروز  درخواست  کنندگان استیضاح […]

[ad_1]

کمیسیون آموزش

جلسه کمیسیون آموزش با حضور درخواست‌کنندگان استیضاح وزیر آموزش و پرورش و شخص وزیر برگزار شد و نمایندگان پرسش های خود را از وزیر در خصوص موارد شش گانه استیضاح مطرح کردند.

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با ایسنا با بیان این خبر خاطر نشان کرد: جلسه امروز  درخواست  کنندگان استیضاح سوالات خود را در شش محور از وزیر مطرح کرد و وزیر نیز پاسخ هایی را برای نمایندگان داشت.

میرزاده افزود: مسائل فرهنگی ، معیشتی، استخدامی و مسائل بازنشستگان از مهمترین موضوعاتی بود که نمایندگان در قالب پرسش هایی از وزیر مطرح کردند اما با توجه به جو جلسه و تنوع موضوعات به نظر می‌رسد برای جمع بندی نهایی و تصمیم گیری در خصوص اینکه آیا پاسخ های وزیر استیضاح کنندگان را قانع کرده یا خیر به جلسات بعدی موکول شود.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس