تاریخ انتشار: ۱۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] نشست هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران دقایقی پیش آغاز شده است. قرار است در این نشست رئیس جدید اتاق انتخاب شود. به گزارش اقتصادنیوز، امروز یکشنبه، چهاردهم شهریورماه، اعضای هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران رئیس جدید این اتاق را انتخاب می‌کنند. نشست هیأت نمایندگان اتاق دقایقی پیش آغاز شده […]

[ad_1]


نشست هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران دقایقی پیش آغاز شده است. قرار است در این نشست رئیس جدید اتاق انتخاب شود.

به گزارش اقتصادنیوز، امروز یکشنبه، چهاردهم شهریورماه، اعضای هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران رئیس جدید این اتاق را انتخاب می‌کنند. نشست هیأت نمایندگان اتاق دقایقی پیش آغاز شده است.

در نشست امروز، پدرام سلطانی، نائب رئیس اتاق بازرگانی ایران، هیات رئیسه سنی را به جایگاه دعوت خواهد کرد تا پیشکسوتان اتاق جلسه را اداره کنند.

کاندیداها برای ریاست اتاق ایران اعلام آمادگی خواهند کرد و هرکدام زمان خواهند داشت تا از برنامه‌های خود برای ریاست دفاع کنند.پس از آن برگه‌های رای برای انتخابات توزیع خواهد شد. پس از جمع آوری برگه‌ها، شمارش آن انجام و نتایج اعلام خواهد شد.

محسن جلالپور که از اردیبهشت سال ۹۴ ریاست اتاق ایران را بر عهده داشت، بیش از یک ماه قبل به دلیل بیماری قلبی، از ریاست پارلمان بخش خصوصی کشور استعفا داد. امروز نمایندگان فعالان بخش خصوصی کشور رئیس جدید این پارلمان را انتخاب خواهند کرد.

این خبر به‌روزرسانی می‌شود.

[ad_2]

منبع:اقتصادنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس