تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] جانشین معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی گفت: درصدد اتخاذ راهکارهای قانونی و ساماندهی کارکنان مبتلا به بیماری های صعب العلاج به منظور جلب حمایت های بیمه ای از آنان هستیم. به گزارش ایسنا، سردار محسن فتحی زاده در حاشیه عیادت از بیماران بستری در بیمارستان امام سجاد (ع) ناجا، اظهار داشت: ارتقاء حوزه بهداشت […]

[ad_1]

جانشین معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی گفت: درصدد اتخاذ راهکارهای قانونی و ساماندهی کارکنان مبتلا به بیماری های صعب العلاج به منظور جلب حمایت های بیمه ای از آنان هستیم.

به گزارش ایسنا، سردار محسن فتحی زاده در حاشیه عیادت از بیماران بستری در بیمارستان امام سجاد (ع) ناجا، اظهار داشت: ارتقاء حوزه بهداشت و درمان ناجا آثار بسیار مثبت و سازنده ای در روحیه و کارآمدی کارکنان این نیرو دارد که دستیابی به این مهم نیازمند برنامه ریزی و سرمایه گذاری بیشتر در این حوزه است.

وی با اشاره به اتکای حوزه بهداشت و درمان ناجا به منابع داخلی ، وضعیت کنونی این حوزه را رضایت بخش ارزیابی و تصریح کرد: دستیابی به نقطه مطلوب و قله های بالاتر بهداشت و درمان کارکنان، مستلزم تقویت نگاه به درون، حمایت های دولتی و تخصیص منابع مالی بیشتر به این حوزه است.

براساس گزارش سایت پلیس،  جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا درباره تدابیر اتخاذ شده در راستای حمایت از کارکنان مبتلا به بیماری های صعب العلاج، بیان داشت: در حال حاضر این بیماران از محل منابع متفرقه سازمان تحت حمایت قرار می گیرند با این حال در صدد اتخاذ راهکارهای قانونی و ساماندهی کارکنان مبتلا به بیماری های صعب العلاج به منظور جلب حمایت های بیمه ای از آنان هستیم.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس