تاریخ انتشار: ۲۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: شک نکنید که بازی فردا با نفت بسیار زیبا و جذاب خواهد شد. به گزارش ایسکانیوز، مجید جلالی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل نفت تهران اظهار داشت: قبل از هر چیز باید ضایعه بزرگ درگذشت پدر و مادر بهادر عبدی را به او و خانواده‌اش تسلیت […]

[ad_1]

سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: شک نکنید که بازی فردا با نفت بسیار زیبا و جذاب خواهد شد.

به گزارش ایسکانیوز، مجید جلالی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل نفت تهران اظهار داشت: قبل از هر چیز باید ضایعه بزرگ درگذشت پدر و مادر بهادر عبدی را به او و خانواده‌اش تسلیت بگویم. فوتبال فراز و فرود و روز سخت و شادی زیاد دارد. بهادر هم آنقدر قوی هست که این مسائل را پشت سر بگذارد و ما هم او را درک خواهیم کرد و در کنارش خواهیم بود. درباره وضعیت‌مان پیش از بازی هم باید بگویم که ما مسلماً قدم به قدم در حال بهتر شدن هستیم.

وی ادامه داد: چیزی که اکنون دغدغه ماست، پیش بودن ما در بازی‌های اخیرمان که نتوانسته‌ایم بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم و نتیجه را حفظ کنیم که در نهایت بازی مساوی شده است. ما در حال بهتر شدن هستیم و بازیکنان شرایط خوبی دارند. فقط آرش برهانی مصدوم است. امیدوارم فردا در بازی مقابل نفت نتیجه خوبی کسب کنیم. درباره تیم نفت هم صحبت خاصی ندارم.

سرمربی تیم فوتبال پیکان در پاسخ به این سؤال که آیا حضور علی دایی روی نیمکت نفت باعث زیبا شدن بازی می‌شود یا نه، گفت: بله، امیدوارم که فردا شاهد یک بازی زیبا و تماشاگرپسند باشیم. شک نکنید که بازی فردا بسیار زیبا و جذاب خواهد شد.

۶۰۴

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس