تاریخ انتشار: ۲۶ شهر ۱۳۹۵

سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت:واقعاً اگر این بازیکنان باور به برد داشتند می‌توانستیم پیروز شویم، این تیم باعث افتخار من و باشگاه ست. به گزارش ایلنا، مجید جلالی پس از تساوی بدون گل پیکان مقابل نفت در کنفرانس مطبوعاتی اظهار داشت: واقعاً اگر این بازیکنان باور به برد داشتند می‌توانستیم پیروز شویم، این تیم باعث […]


سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت:واقعاً اگر این بازیکنان باور به برد داشتند می‌توانستیم پیروز شویم، این تیم باعث افتخار من و باشگاه ست.

به گزارش ایلنا، مجید جلالی پس از تساوی بدون گل پیکان مقابل نفت در کنفرانس مطبوعاتی اظهار داشت: واقعاً اگر این بازیکنان باور به برد داشتند می‌توانستیم پیروز شویم، این تیم باعث افتخار من و باشگاه است، این چندمین بازی است که مسلط بودیم اما نتیجه نگرفتیم، مقابل سپاهان و استقلال خوب بازی کردیم و در این بازی به مراتب بهتر از بازی‌های گذشته بودیم ، نمی‌دانم چه موقعیت‌هایی  را باید تبدیل به گل کنند، از کار تیمی بازیکنان خوشحالم اما از اینکه نمی‌توانیم تمام کنیم غمگین هستم.


وی ادامه داد: در جریان بازی ایده‌هایی که ما به تیم می‌دهیم اجرا می‌شود و امیدوارکننده است.


جلالی ادامه داد: ما تیمی هستیم که تازه به لیگ برتر آمدیم و مشکلات را اولویت‌بندی می‌کنیم. به هر حال در بخش‌هایی از بازی مشکلاتی داریم که بخش مهم آن تمام کننده حملات است. وقتی از دروازه‌بان هم رد می‌شدند به بالا می‌زدند که این را به حساب باور می‌گذارم، آنها باید باور کنند که می‌توانند موفق شوند زیرا بازی آنها چنین موضوعی را نشان می‌دهد، از نظر بازی آینده روشنی دارند اما برای بردن باید به باورهای بهتری هم برسند.


 


 


 منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

۰۰

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس