تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس از انتخاب هئیت رئیسه دائم فراکسیون متبوع خود پس از تعطیلات مجلس خبر داد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، غلامعلی جعفر زاده ایمن در این خصوص گفت: این فراکسیون پس از انتخاب هئیت رئیسه دائم کمیته‌های تخصصی خود را تشکیل می‌دهد. عضو کمیسیون برنامه و […]

[ad_1]

جعفرزاده

عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس از انتخاب هئیت رئیسه دائم فراکسیون متبوع خود پس از تعطیلات مجلس خبر داد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، غلامعلی جعفر زاده ایمن در این خصوص گفت: این فراکسیون پس از انتخاب هئیت رئیسه دائم کمیته‌های تخصصی خود را تشکیل می‌دهد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در ادامه تصریح کرد: همچنین این فراکسیون پس از تشکیل کمیته‌های تخصصی و انتخاب روسای این کمیته‌ها، شورای اجرایی تشکیل خواهد داد.

عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس با بیان اینکه فراکسیون مستقلین ولایی پس از تشکیل شورای اجرایی پیگیر مجمع عمومی فراکسیون‌ها در مجلس خواهد بود، بیان داشت: این فراکسیون اهداف مطلوبی را در مجلس پیگیری می‌کند که تشکیل مجمع عمومی فراکسیون‌ها یکی از آن موارد است.

جعفر زاده ایمن آبادی در ادامه در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا فراکسیون متبوع خود برنامه برای انتخابات ریاست جمهوری خواهد داشت و یا خیر؟ تاکید کرد: فراکسیون مستقلین ولایی کارکرد درون مجلس دارد و در بیرون از مجلس هیچ کارکردی نخواهد داشت.

۲۰۴۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس