تاریخ انتشار: ۱۷ خرد ۱۳۹۴

کارلوس کی‌روش ۵۰ ماهگی حضور خود در فوتبال ایران را با حضور بازیکنان و برخی مسوولان فدراسیون فوتبال در آکادمی المپیک جشن گرفت. به گزارش گذار کارلوس کی‌روش که از این برنامه سورپرایز شده بود خطاب به حاضرین مراسم گفت با شرایطی که در این مدت در ایران داشتم و با این همه حمایت و […]

کارلوس کی‌روش ۵۰ ماهگی حضور خود در فوتبال ایران را با حضور بازیکنان و برخی مسوولان فدراسیون فوتبال در آکادمی المپیک جشن گرفت.

به گزارش گذار کارلوس کی‌روش که از این برنامه سورپرایز شده بود خطاب به حاضرین مراسم گفت با شرایطی که در این مدت در ایران داشتم و با این همه حمایت و جو خوبی که در این مدت در تیم ملی داشتم امیدوار بودم این کیک ۵۰ سالگی ام باشد تا همه چیز تکمیل می‌شد و ای کاش این کیک پنجاه سالگی‌ام بود.

در ادامه این جشن سرمربی پرتغالی تیم ملی به شوخی با کفاشیان پرداخت و بازیکنان تیم ملی هم برای او موفقیت در ادامه راه به همراه تیم ملی را آرزومند شدند.

کی‌روش تاکنون در دو تورنمنت تیم ملی را همراهی کرده و حضور در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی روسیه ۲۰۱۸ سومین رقابت مرد پرتغالی روی نیمکت تیم ملی خواهد بود و او به همراه سربازانش امیدوار است بتواند چهارمین حضور برای خود و ششمین حضور ایران را در جام جهانی رقم بزند.

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس