تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش خبرنگار ایلنا، جشن هفدهمین سالگرد تاسیس خانه موسیقی ایران شنبه شب ۱۰ مهرماه با تجلیل از چهره‌های پیشکسوت موسیقی و معرفی برگزیدگان کتاب و آلبوم بر‌تر موسیقی در تالار وحدت در حال برگزاری است.  در این مراسم هنرمندانی چون حمیدرضا نوربخش، داوود گنجه‌ای، داریوش پیرنیاکان، وحید تاج، فریدون شهبازیان، محمد سریر، […]

[ad_1]

به گزارش خبرنگار ایلنا، جشن هفدهمین سالگرد تاسیس خانه موسیقی ایران شنبه شب ۱۰ مهرماه با تجلیل از چهره‌های پیشکسوت موسیقی و معرفی برگزیدگان کتاب و آلبوم بر‌تر موسیقی در تالار وحدت در حال برگزاری است. 


در این مراسم هنرمندانی چون حمیدرضا نوربخش، داوود گنجه‌ای، داریوش پیرنیاکان، وحید تاج، فریدون شهبازیان، محمد سریر، هوشنگ کامکار و… حضور دارند.


جشن خانه موسیقی در سال‌های مختلف با برنامه‌های متنوع همراه بود و‌گاه با کنسرت‌های چند شبه و‌گاه برنامه‌هایی تحت عنوان فستیوال موسیقی تهران مصادف می‌شد که با استقبال اعضای این نهاد صنفی همراه بود. 


از سال ۸۹ دو بخش معرفی آلبوم بر‌تر موسیقی و کتاب موسیقی به برنامه‌های جشن خانه موسیقی اضافه شد که هر بخش به صورت دوسالانه برگزار می‌شد. سال گذشته (۹۴) نیز نوبت بخش دوسالانه آلبوم موسیقی بود که برترین‌های خود را بشناسد اما با وجود برنامه ریزی چند ماهه تیم اجرایی و جلسات داوری متعدد، به دلیل همزمانی با فاجعه منا-که جمع زیادی از هموطنانمان در جوار خانه خدا جان خود را از دست دادند- مراسم جشن خانه موسیقی به تعویق افتاد و در ‌‌نهایت در سال ۹۴ برگزار نشد.


امسال در کنار معرفی دوسالانه کتاب بر‌تر موسیقی، برگزیدگان آلبوم بر‌تر نیز در مراسم هفدهمین سالگرد تاسیس این نهاد صنفی معرفی خواهند شد.


در ابتدای این مراسم سرود جمهوری اسلامی توسط ارکستر گروه کر خانه هنرمندان ایران اجرا شد و قطعه چراغ خانه از محمد سریر به رهبری محمود میرزایی نواخته شد.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس