تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] تعداد ۳۳ نفر از دانشجویان رشته پزشکی، فارغ التحصلی خود را در حضور خانواده ها و اساتید خود جشن گرفتند. به گزارش ایسکانیوز، معاون علوم پزشکی واحد اردبیل، رضا کاظمی، فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد به خصوص رشته های علوم پزشکی را سرمایه های بزرگ علمی کشور دانست. کاظمی گفت: “امیدوارم این سرمایه علمی، منشاء […]

[ad_1]

فارغ التحصیلی دانشجویان

تعداد ۳۳ نفر از دانشجویان رشته پزشکی، فارغ التحصلی خود را در حضور خانواده ها و اساتید خود جشن گرفتند.

به گزارش ایسکانیوز، معاون علوم پزشکی واحد اردبیل، رضا کاظمی، فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد به خصوص رشته های علوم پزشکی را سرمایه های بزرگ علمی کشور دانست.

کاظمی گفت: “امیدوارم این سرمایه علمی، منشاء خیر و برکت برای جامعه شده و همگان از خدمات پزشکی و درمانی این عزیزان به نحو احسن بهره مند شود.”

یوسف معماری از اساتید و پزشکان پیشکسوت دانشگاه نیز عنوان کرد: ” علم پزشکی دائم در حال تغییر و به روز شدن می باشد و فارغ التحصیلی در این رشته معنی ندارد.”

وی افزود: “کسانی که به جرگه این علم وارد شده اند هیچگاه نباید خود را از تحصیل علوم و دانش جدید پزشکی فارغ و آسوده تلقی کنند و همواره باید نسبت به پژوهش و کسب علوم جدید دراین رشته همت گمارند.”

وی در ادامه با سرودن اشعار فارسی و ترکی موجب تلطیف فضا و ایجاد حس و حال معنوی در این جشن شد.

در ادامه این برنامه، دکتر فرهاد صالح زاده ضمن اشاره به تاریخچه و فلسفه سوگندنامه پزشکی و نیز ارزش و قداست این رشته، سوگندنامه پزشکی را به همراه فارغ التحصیلان قرائت کرد.

در این جشن فارغ التحصیلی، برنامه های شاد و متنوع از جمله موسیقی و کلیپ دانشجویان پزشکی و … اجرا شد.

۱۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس