تاریخ انتشار: ۰۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] ۲۸ نفر از دانشجویان پزشکی ورودی سال ۱۳۸۸ دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود به‌اتفاق اساتید و خانواده‌هایشان، فارغ‌التحصیلی خود را جشن گرفتند. به گزارش ایسکانیوز، در این جشن ۲۸ نفر از فارغ‌التحصیلان رشته دکترای حرفه‌ای پزشکی که یکی از آنها پسر و بقیه دختر بودند با قرائت سوگندنامه‌ای که توسط حسین هراتی پور رئیس دانشکده […]

[ad_1]

۲۸ نفر از دانشجویان پزشکی ورودی سال ۱۳۸۸ دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود به‌اتفاق اساتید و خانواده‌هایشان، فارغ‌التحصیلی خود را جشن گرفتند.

به گزارش ایسکانیوز، در این جشن ۲۸ نفر از فارغ‌التحصیلان رشته دکترای حرفه‌ای پزشکی که یکی از آنها پسر و بقیه دختر بودند با قرائت سوگندنامه‌ای که توسط حسین هراتی پور رئیس دانشکده پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود و از اعضای هیئت‌علمی گروه پزشکی این دانشگاه قرائت شد به آیین پزشکی قسم یادکردند تا همواره باوجدان کاری و در نظر گرفتن روح اسلامی و انسانی به طبابت بپردازند.

در مراسم یادشده از اساتید گروه پزشکی نیز توسط دانشجویان این رشته با اهدای لوح و تندیس تقدیر به عمل آمد. همچنین دانشجویان هم از سوی اساتید خود لوح یادبود و تندیس جشن را دریافت کردند.

دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود دارای دانشکده پزشکی و بیمارستان یکصد تختخوابی با رتبه درجه‌یک بوده و جزو اولین دانشگاه‌های آزاد کشور است که رشته پزشکی در آن تأسیس و راه‌اندازی شده است.

۲۰۱۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس