تاریخ انتشار: ۳۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مراسم «جشن شکوفه‌ها» دقایقی پیش به صورت نمادین با حضور وزیر آموزش و پرورش در دبستان دخترانه حضرت فاطمه زهرا (س) در مهرشهر کرج و همزمان در سراسر کشور آغاز شد. به گزارش ایسنا، جشن شکوفه‌ها امسال با حضور بیش از یک میلیون و ۶۰۰ هزار نوآموز در مدارس سراسر کشور برگزار می‌شود تا کلاس‌اولی‌ها برای آشنایی […]

[ad_1]

مراسم «جشن شکوفه‌ها» دقایقی پیش به صورت نمادین با حضور وزیر آموزش و پرورش در دبستان دخترانه حضرت فاطمه زهرا (س) در مهرشهر کرج و همزمان در سراسر کشور آغاز شد.

به گزارش ایسنا، جشن شکوفه‌ها امسال با حضور بیش از یک میلیون و ۶۰۰ هزار نوآموز در مدارس سراسر کشور برگزار می‌شود تا کلاس‌اولی‌ها برای آشنایی با محیط مدرسه به همراه والدین خود در مدارس حضور پیدا کنند. همچنین مراکز پیش دبستانی نیز جشن غنچه‌ها را برای بیش از ۷۰۰ هزار نوآموز پیش دبستانی برگزار می‌کنند.

بر اساس آخرین آمار ثبت شده در سامانه ثبت نام دانش آموزی (سناد)، امسال  ۷۰۰ هزار نوآموز در دوره پیش دبستانی و هفت میلیون و ۶۰۰ هزار دانش آموز در دوره ابتدایی مشغول به تحصیل خواهند شد و پیش بینی می‌شود شمار دانش آموزان کلاس اولی به یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر برسد.

مراسم نمادین جشن شکوفه‌ها صبح امروز با حضور علی اصغر فانی، وزیر آموزش و پرورش در دبستان دخترانه حضرت فاطمه زهرا(س) واقع در مهرشهر کرج برگزار شد.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس