تاریخ انتشار: ۲۴ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] جشن امضای فیلم تئاتر « عامدانه،عاشقانه،قاتلانه»به نویسندگی و کارگردانی ساناز بیان و تولید کمپانی تئاتر باران دوشنبه بیست و پنجم مرداد ماه در سالن تئاتر باران برگزار می شود.  به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی، در این مراسم که ساعت ۲۰تاریخ یاد شده با اجرای برگزار می شود، ساناز بیان نویسنده و […]

[ad_1]

جشن امضای فیلم تئاتر « عامدانه،عاشقانه،قاتلانه»به نویسندگی و کارگردانی ساناز بیان و تولید کمپانی تئاتر باران دوشنبه بیست و پنجم مرداد ماه در سالن تئاتر باران برگزار می شود. 

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی، در این مراسم که ساعت ۲۰تاریخ یاد شده با اجرای برگزار می شود، ساناز بیان نویسنده و کارگردان نمایش « عامدانه،عاشقانه،قاتلانه »و بازیگران نمایش سخنرانی خواهند کرد.
بعد از پایان مراسم، فیلم تئاترهای این اثر توسط هنرمندان این گروه با تخفیف به علاقه مندان ارائه خواهد شد.
نمایش « عامدانه،عاشقانه،قاتلانه » نمایشی است با ساختار مستند که به زندگی سه زن جنایتکار ایرانی می‌پردازد و بهاره رهنما، نسیم ادبی، گیتی قاسمی و آیه کیانپور در این نمایش به ایفای نقش پرداختند.
لازم به ذکرست؛ این اثر نمایشی شهریور و مهر سال۹۴ توسط کمپانی تئاتر باران تهیه و به کارگردانی ساناز بیان در این مجموعه روی صحنه رفت. “عامدانه، عاشقانه، قاتلانه”با بازی بهاره رهنما، نسیم ادبی، گیتی قاسمی و آیه کیانپور با استقبال کم نظیر مخاطبان نیز روبه روشد.
۵۰۳۵۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس