تاریخ انتشار: ۰۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیرکل فرهنگی اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از برگزاری جشنواره ملی ویژه دانشجویان دانشگاه‌ها و موسسات غیر دولتی و غیر انتفاعی کشور خبرداد. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از ایسنا، فیض‌الله ایرجی در اختتامیه نخستین نشست سراسری معاونان فرهنگی موسسات غیرانتفاعی غیردولتی کشور در دانشگاه مازندران، با بیان این مطلب و با […]

[ad_1]

فیض‌الله ایرجی

مدیرکل فرهنگی اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از برگزاری جشنواره ملی ویژه دانشجویان دانشگاه‌ها و موسسات غیر دولتی و غیر انتفاعی کشور خبرداد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از ایسنا، فیض‌الله ایرجی در اختتامیه نخستین نشست سراسری معاونان فرهنگی موسسات غیرانتفاعی غیردولتی کشور در دانشگاه مازندران، با بیان این مطلب و با اشاره به اینکه به دنبال برگزاری جشنواره ملی ویژه دانشجویان دانشگاه‌ها و موسسات غیر دولتی و غیر انتفاعی هستیم، گفت: هماهنگی‌های لازم در این زمینه در حال انجام است.

ایرجی گفت: به دنبال تعمیم برنامه‌های فرهنگی در میان دانشگاه‌ها و دانشجویان موسسات غیردولتی و غیر انتفاعی بودیم که امیدواریم با این نشست محقق شود.

او گفت: ۱۰۴ معاون و مهمان از موسسات آموزشی سراسر کشور در این نشست حضور پیدا کرده و حدود ۶۰ درصد از دعوت شدگان در این مراسم شرکت کردند که از این تعداد ۶۱ نفر معاون فرهنگی دانشگاه‌ها و ۴۳ نفر مدیر یا نماینده این موسسه‌ها بودند.

مدیرکل فرهنگی اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به برگزاری انتخابات مناطق موسسه‌های غیرانتفاعی و غیردولتی کشور در این نشست،گفت: بر اساس انتخابات صورت گرفته اسرافیلیان در منطقه یک از دانشگاه علم وفرهنگ، راستگو در منطقه ۲ از موسسه نوشهر، خواجه‌ای از منطقه ۳ از موسسه رشدیه تبریز، اخلاقی در منطقه ۴ از شهاب دانش قم، بوجار از منطقه ۶ از موسسه المهدی اصفهان، عباسی از موسسه زند شیراز در منطقه ۷، اسدی در منطقه ۸ از موسسه علامه جعفری رفسنجان و آرین‌نژاد از موسسه بینالود در منطقه ۹ برگزیده شدند.این در حالیست که نتایج انتخابات منطقه ۵ به حد نصاب نرسید.

ایرجی در پایان افزود:در این انتخابات اسرافیلیان به عنوان نماینده شورای دبیران مدیران فرهنگی در شورای دبیران مناطق وزارت علوم انتخاب شد.

۲۰۱۰۳

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس