تاریخ انتشار: ۰۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان گفت: جشنواره تئاتر در این استان امسال در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی به صورت غیر متمرکز برگزار می شود. به گزارش ایسکانیوز از شاهرود سیما رجبی روز دوشنبه افزود: جشنواره تئاتر این استان طبق برنامه از اول تا پنجم مهرماه و به […]

[ad_1]

معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان گفت: جشنواره تئاتر در این استان امسال در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی به صورت غیر متمرکز برگزار می شود.

به گزارش ایسکانیوز از شاهرود سیما رجبی روز دوشنبه افزود: جشنواره تئاتر این استان طبق برنامه از اول تا پنجم مهرماه و به صورت شهرستانی و غیرمتمرکز برگزار می شود.

وی با پیش بینی اینکه بیش از ١٠ گروه نمایش در این جشنواره شرکت کنند اظهار داشت: در راستای اقتصاد مقاومتی و برای تقویت تولیدات گروههای نمایش شهرستانها امسال حمایت از این گروه ها نیز در برنامه این اداره کل قرار دارد.

معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان متذکر شد: برای انتخاب گروههای برتر استانی نیز داوران جشنواره در شهرستانها حضور یافته و به بررسی نمایش های ارائه شده می پردازند.

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس