تاریخ انتشار: ۲۴ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] همزمان با ولادت حضرت امام رضا (ع) ، جشنواره بزرگ انگور همراه با برنامه های متنوع تفریحی و فرهنگی از سوی شهرداری منطقه ۱۱ در بوستان رازی آغاز و تا پایان شهریور ادامه می یابد. به گزارش ایسکانیوز وحید محمدی قائم مقام شهرداری در این باره گفت: معاونت اجتماعی و فرهنگی در پی برنامه […]

[ad_1]

جشنواره انگور

همزمان با ولادت حضرت امام رضا (ع) ، جشنواره بزرگ انگور همراه با برنامه های متنوع تفریحی و فرهنگی از سوی شهرداری منطقه ۱۱ در بوستان رازی آغاز و تا پایان شهریور ادامه می یابد.

به گزارش ایسکانیوز وحید محمدی قائم مقام شهرداری در این باره گفت: معاونت اجتماعی و فرهنگی در پی برنامه ریزی اوقات فراغت شهروندان با برگزاری جشنواره های تفریحی و فرهنگی در نظر دارد علاوه بر ایجاد بسترهای مناسب برای حضور خانواده ها در فضای بوستان های بزرگ شهری ؛ زمینه های عرضه کالا های مرغوب و با کیفیت بدون واسطه از کشاورزان به خریداران را ایجاد کنند.
به گفته محمدی در همین راستا باغداران و تولید کنندگان این محصول از شهرها و روستاهای کشور از هفته آینده دربوستان رازی حضور می یابند تا محصولات خود را به شهروندان با قیمت مناسب عرضه کنند.
قائم مقام شهرداری منطقه ۱۱ همچنین از برپایی ۷۰ غرفه فروش محصولات کشاورزی ، فرهنگی ،ورزشی و سلامت در حاشیه برگزاری جشنواره انگور خبر داد و گفت: این جشنواره از روز یکشنبه ۲۴ مرداد ساعت ۱۸ تا ۲۳ آماده بازدید علاقمندان است و تا پایان شهریور نیز ادامه می یابد.
بر اساس این گزارش نیمه دوم شهریور ماه نیز جشنواره خرما در بوستان رازی دایر خواهد شد.

۱۰۵۱۰۵

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس