تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۴

در حالیکه خبر اسپانسری همسر مهناز افشار در استقلال از سوی این باشگاه تکذیب شده است،‌ جزئیات بیشتری از این خبر را منتشر شد. به گزارش گذار نیوز، در حالی سایت باشگاه استقلال خبر اسپانسر شدن شرکت سرمایه گذاری “ر” متعلق به یاسین رامین را تکذیب کرده است که قرارداد منعقد شده صحت این خبر […]

در حالیکه خبر اسپانسری همسر مهناز افشار در استقلال از سوی این باشگاه تکذیب شده است،‌ جزئیات بیشتری از این خبر را منتشر شد.

شاهرخ سبک دست

به گزارش گذار نیوز، در حالی سایت باشگاه استقلال خبر اسپانسر شدن شرکت سرمایه گذاری “ر” متعلق به یاسین رامین را تکذیب کرده است که قرارداد منعقد شده صحت این خبر را اثبات می کند.

سایت باشگاه استقلال در حالی از شرکت صنایع نوین به عنوان اسپانسر این باشگاه نام برده است که در این قرارداد شرکت “ر” به عنوان بهره‌بردار تبلیغات و اداره اقتصادی انحصاری شرکت (باشگاه) فرهنگی ورزشی استقلال معرفی شده است.

مبلغ قرارداد سال اول به ازای واگذاری امتیاز موضوع قرارداد به بهره‌بردار ۲۵۰ میلیارد ریال است. (در طی سال های بعدی افزایش مبلغ به صورت ۲۰درصد در هر سال است)

واگذاری حق بهره‌برداری و ایجاد انتفاع از حقوق اقتصادی و معنوی مربوط به برند، نام باشگاه و سایر ابزارها و فضاهای تبلیغاتی در حدود قوانین و مقررات داخلی و بین‌المللی موضوع قرارداد است، در ضمن محدوده اجرای موضوع قرارداد مربوط به کلیه بازی‌های داخلی و خارجی رسمی و غیررسمی خواهد بود.

همچنین در این قرارداد آمده است در صورت واگذاری باشگاه به بخش خصوصی طی سالهای قرارداد، قرارداد فسخ شده و باشگاه موظف است هزینه های پرداخت شده توسط بهره بردار طی همان سال را از محل فروش باشگاه پرداخت کند.

سایت رسمی باشگاه استقلال در واکنش به خبر منتشر شده نوشت: “متاسفانه در ساعات گذشته چند رسانه و سایت خبری از شخصی نام برده‌اند که همسر یکی از هنرپیشگان معروف است و مدعی شده‌اند که وی اسپانسرینگ پیراهن های باشگاه استقلال را برعهده گرفته است و این درحالی است که خبر مذکور به هیچ وجه صحت ندارد و باشگاه استقلال این خبر را تکذیب می کند. شرکت صنایع نوین همچنان طبق فصل گذشته حامی مالی باشگاه استقلال است و انتخاب اسپانسری پیراهن نیز در اختیار این شرکت بوده و شرکت توسعه صنایع نوین با فرد یاد شده هیچ قراردادی جهت اسپانسرینگ ندارد.»

همچنین امروز نظری جویباری اعلام کرد که قرارداد اسپانسری استقلال سه جانبه خواهد بود و عکس گرفته شده در روز سه شنبه که یاسین رامین را کنار سبک دست و نظری جویباری نشان می دهد، گویای همکاری و حمایت مالی همسر مهناز افشار در استقلال فصل آینده است.  با انتشار جزییاتی از این قرارداد به صحت خبر منتشر شده صحه گذاشت.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس