تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] جزئیات ماموریت ناوگروه ۴۴ نیروی دریایی ارتش ایران اعلام شد. آفتاب‌‌نیوز : ناو گروه ۴۴ نیروی دریایی ارتش ایران متشکل از ناوشکن رزمی الوند و ناوپشتیبانی بوشهر، چهارشنبه هفته قبل جهت انجام ماموریتی بین‌المللی راهی آب‌های آزاد شد.  در این ماموریت، ناوگروه ۴۴ که ابتدا راهی آب‌های آزاد در خلیج عدن و تنگه استراتژیک باب‌المندب […]

[ad_1]

جزئیات ماموریت ناوگروه ۴۴ نیروی دریایی ارتش ایران اعلام شد.

آفتاب‌‌نیوز :

ناو گروه ۴۴ نیروی دریایی ارتش ایران متشکل از ناوشکن رزمی الوند و ناوپشتیبانی بوشهر، چهارشنبه هفته قبل جهت انجام ماموریتی جزئیات ماموریت ناوگروه ۴۴ نیروی دریایی ارتشبین‌المللی راهی آب‌های آزاد شد. 

در این ماموریت، ناوگروه ۴۴ که ابتدا راهی آب‌های آزاد در خلیج عدن و تنگه استراتژیک باب‌المندب شده و برای مدتی جهت حراست از کشتی‌های تجاری عبوری از این منطقه که همواره مورد تهدید دزدان دریایی قرار می‌گیرند، در منطقه خلیج عدن حضور خواهد داشت. 

به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی نیروی دریایی، ناو گروه ۴۴ در ادامه ماموریت پیش روی خود، سپس برای انجام یک ماموریت دیگر و با هدف رساندن پیام دوستی ملت ایران، راهی آب‌های بین‌المللی اقیانوس هند شده و از مسیر آب‌های آزاد در نزدیکی سواحل سومالی، راهی تانزانیا می‌شود. 

به گزارش ایلنا، پس توقف چند روزه در سواحل تانزانیا و انجام مراحل و تشریفات سیاسی و بین‌المللی در تانزانیا، این ناوگروه در صورت مساعد بودن شرایط جوی، به آفریقای جنوبی و سواحل غربی این کشور که در اقیانوس اطلس واقع است، نیز اعزام خواهد شد. 

[ad_2]

منبع:آفتاب

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس