تاریخ انتشار: ۲۲ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] محمدکاظم نظری در گفت و گو اختصاصی با ایلنا در یاسوج گفت: رئیس جمهور در ساعت هفت صبح روز یکشنبه بیست و چهارم مردادماه ۹۵ در فرودگاه یاسوج مورد استقبال مردم و مسوولان قرار می‌گیرد. وی زمان سخنرانی ” حجت‌الاسلام روحانی” در جمع مردم یاسوج را ساعت ۹ صبح در ورزشگاه تختی این […]

[ad_1]

محمدکاظم نظری در گفت و گو اختصاصی با ایلنا در یاسوج گفت: رئیس جمهور در ساعت هفت صبح روز یکشنبه بیست و چهارم مردادماه ۹۵ در فرودگاه یاسوج مورد استقبال مردم و مسوولان قرار می‌گیرد.


وی زمان سخنرانی ” حجت‌الاسلام روحانی” در جمع مردم یاسوج را ساعت ۹ صبح در ورزشگاه تختی این شهر عنوان کرد و اظهارداشت: دیدار با نخبگان، دیدار با سرمایه گذاران و گروه‌های اقتصادی از دیگر برنامه‌های رئیس جمهور در یاسوج است.


فرماندار بویراحمد افزود: رئیس جمهور سپس دیداری با عشایر خواهند داشت و آن گاه در شورای اداری شرکت خواهند کرد.


نظری، برنامه پایانی ریاست جمهوری را نشست خبری با رسانه‌های ملی عنوان و خاطرنشان کرد: امیدواریم شاهد استقبالی باشکوه از ریاست جمهوری و هیات دولت در کهگیلویه و بویراحمد باشیم.


وی گفت: بدون شک سفر دولت تدبیر و امید به کهگیلویه و بویراحمد برکات متعددی را بهمراه خواهد داشت که از مردم می خواهیم میزبانی خود را مانند همیشه از میهمان بجای آورند.


فرماندار بویراحمد، تعداد پروژه‌های افتتاحی و کلنگ زنی در این سفر را در شهرستان‌های بویراحمد و دنا حدود ۷۰ پروژه ذکر و تصریح کرد: از این تعداد حدود پنج پروزه افتتاحی ومابقی کلنگ زنی است.


وی افزود: نشست‌ها و بیانیه‌های مختلفی از سوی جریان های سیاسی برای استقبال باشکوه از ریاست جمهوری و دولتمردان برگزار ومنتشر شده است.


به گزارش ایلنا از یاسوج، سفر ریاست جمهوری به یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد در روز یکشنبه بیست و چهارم مردادماه جاری انجام می گیرد.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس