تاریخ انتشار: ۳۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رفسنجان در تشریح آخرین جزئیات دستگیری قاتل مدیرعامل سابق باشگاه مس سرچشمه گفت: قاتل علت وقوع قتل را ناشی از یک سری اختلافات عنوان کرده است. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از میزان رئیسی نژاد دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رفسنجان در تشریح آخرین جزئیات دستگیری قاتل مدیرعامل […]

[ad_1]

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رفسنجان در تشریح آخرین جزئیات دستگیری قاتل مدیرعامل سابق باشگاه مس سرچشمه گفت: قاتل علت وقوع قتل را ناشی از یک سری اختلافات عنوان کرده است.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از میزان رئیسی نژاد دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رفسنجان در تشریح آخرین جزئیات دستگیری قاتل مدیرعامل سابق باشگاه مس سرچشمه گفت: پس از اطلاع از قتل مدیر عامل سابق باشگاه مس سرچشمه دستگیری قاتل با توجه به اهمیت موضوع در اولویت کار این دادسرا قرار گرفت.

رئیسی نژاد افزود: پس از انجام اقدامات فنی-اطلاعاتی قاتل که خانومی ۳۱ ساله است، سه شنبه ۲۲/۶/۹۵ در شهرستان سیرجان شناسایی و دستگیر شد.
او گفت: در طی دو ماه اخیر “م.ب” از استان خارج و در استان‌های تهران و هرمزگان متواری بوده است .

رئیسی با بیان اینکه بازجویی ها از متهم ادامه دارد گفت: متهمه علت وقوع قتل را ناشی از یک سری اختلافات عنوان کرده، که تحقیقات در جهت کشف حقیقت و زاوایای پنهان حادثه در حال انجام است.

۱۰۵۱۰۵

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس